Хомяк с пастой• 11 января 2023

А кто-то пробовал спать на топпере без матраса, удобно ли?

Я_на_кожухе• 11 января 2023
Смотря на чем он лежит. Есть футоны, они толще, удобнее

София-fe88• 11 января 2023
Мы теперь положили на диван, норм
Galina_vinsport• 11 января 2023
Я на таком сплю без матраса.. в Польше это довольно популярный матрас, самостоятельный..

Паспортный стол• 11 января 2023
авторе, топпери бувають різні.
була в Епіцентрі і шукала топпер для того, щоб покласти на кутовий розкладний диван з виступами твердого.
то топперами називають все що тільки можна. і тонке і схоже на одіяло по м´якості і реально міцне і те що перекриє проблеми.
тому потрібно той топпер бачити і мацати.
а так був досвід спання на звичайному матраці (ще як совдеповські на 10см десь) на підлозі. то висипалась краще ніж на продавленому п´ятирічному дивані...
Приму в дар• 11 января 2023
Сплю два месяца на полу, на топпере... моя спина((((
miraclegirl• 11 января 2023
я на Юсковском сплю порой, мне очень нравится.
РыжаяЛиса• 11 января 2023
Ответ дляmiraclegirl
А какой покупали?
Тоже присматриваемся
МДТ• 11 января 2023
Якщо це матрас 3-5 см товщиною, то супер, а тонкі кому як, це наче спати на карематі. Ніч-дві нормально, а постійній основі не дуже. Хоча, я знаю людей, які сплять на дуже жорстких матрасах, шо на дошках, і їм комфортно.
Веселуха Муха• 11 января 2023
Якщо висота від 6-7 см - зручно.

Вилами по воде• 11 января 2023
У мене гарний і лежить на дивані. На ньому і на полу гарно спати. Коли вибирала, то там топерами що хоч називалось.
Вилами по воде• 12 января 2023
В мене він товщиною 6 см. Ось заскринила його.
МаТраСы• 12 января 2023
Топпер не футон. На футоні і то не всім зручно