Хочу подивитися, як їх знайти в інсті?
Що думаєте про це? Чи вже обсудили?
Аноним Первый• 11 января 2023
Ось інста цієї панянки, але вже вона її закрила , ше вчора все було відкрито.
Там таке житття, шо я була в шоці від такої розкоші. Це напевно найдорожче життя на показ , яке я бачила в інсті. Хоча безумовно є і набашато заможніші люди, просто вони цього так не показують, але ця мене чомусь вразила. Може тому що українка
В неї море сумок, які коштують по декілька десятків тисяч долларів.
Короче я під враженням.
Ответ дляАноним Первый
Короче я під враженням.
Дивно, що людей у розшуку, які так розкидаються грошима і постять оце все в інсту, не можуть ніяк знайти
Аноним Первый• 11 января 2023
Ответ дляlisulya
Так, там ктутезні приватні джети, одяг від фенді, гуччі, дорогезні прикраси і шикарні готелі і це все на стільки відкрито і на показ, шо мене чомусь вразило.
Ось її чоловік, той вже так не палиться.
Ответ дляАноним Первый
Ну серьезные бандюки такое не вставляют, вы как маленькая
Lady luck21• 11 января 2023
Ответ дляОлечка79
Попрошу : хромакей☝🏻 Вы какая то не модная со своим «фотошопом»😂
Это вообще агонь
Ответ длячаревна
В чем разница такого богатого гуляния, от попроще в Украине во время войны?
Я знаю переселенцев, не хуже гуляющтх этих персонажей. Которые жарили шашлыки, бухали, веселились, пели песни. Пока соседям как то не надоело и они вызвали полицию в комендантский час.
Да и не переселенцы тоже есть.
Ваши сравнения не равноценны и притянуты за уши.
Как минимум, этих персонажей совсем не коснулось то, что пережили переселенцы и не переселенцы. Про максимум просто лень писать. И так люди не страдающие умственной отсталостью всё понимают.
Ответ дляlisulya
И то, что понятно откуда нужно начинать, чтобы такого не было. Это ж насколько должны присутствовать чувство вседозволенности и безнаказанности, чтобы вообще не скрываться, пребывая в розыске
шарик и ко вообще себя в Украине отлично чувствовали...до поры до времени
Ответ дляЕвга-9246
Не з російським прапором, і то молодці.
Ну ладно, не молодці, але уявіть, як там росіян крутило в той час)
Почему вы думаете, что у всех россиян такие же проблемы с интеллектом как и у тех кто пишет оправдательные коменты? Не надо недооценивать противника.
Ответ дляЭлочка LA
О да-да, вони всі там інтелектуали і всьо такоє. Знаю я таких, не треба мені про недооцінювання. Всі інтелектуали звідти, яких я поважала, після 24го писали мені про ’8 лєт і ви заслужілі’ - все як під копірку. Так шо інтелектуалів там одиниці, і ті вже не там.
Ответ дляЭлочка LA
Ну тогда, вам не надо обьяснять, что каждый гуляет от своего кошелька.
Ответ дляЕвга-9246
Где я писала, что там все интеллектуалы? И речь вообще не о интеллектуалах. Не вы первая смещаете акценты и уходите в сторону от написанного мною, отвечая мне.
Это слова Залужного - ’не надо недооценивать противника. ’ Но советчицам виднее конечно , кого там единицы.
Ответ дляЭлочка LA
Почнемо з того, що ваш комент взагалі був не в тему мого. Може вам всі так відповідають, бо ви самі путаєтесь в показаннях)