После 18• 11 января 2023
Львів. Центр і прильоти
Дівчата, в Києві були прильоти в центрі. Буду у Львові на вихідні, хотіла забронювати готель в центрі, але хочу запитати з вашого досвіду, чи краще десь на околицях Львову бронювати ?
Ответ дляSandr1n
Паркiнг арендуйте - дешевше i в безпецi
Так і зроблю
Ответ дляПосле 18
Я на Закарпатті майже 74 дні була, тепер хочу повертатись і деньок у Львові побути
З їхніми високоточними ракетами.
При минулому масованому он в нашій (ІФ) області у звичайну сільську хату влетіла (дякувати Богу не розірвалась), там ВЗАГАЛІ і приблизно нема ажніяких об´єктів - ні воєнних ні енергетичних.
Так що у будь якому разі треба бути в укритті навіть у Львові.
ksusha1155• 11 января 2023
Не важливо, там кругом можна спуститися в укриття. В центрі брала б, на околиці там як у лісі, ніякої цивілізації.