Болтушка Му• 12 января 2023
Долари якого року виходять з обігу?
Долари якого року виходять з обігу скоро?
Болтушка Му
• 12 января 2023
Інфи у інтернеті не знаходжу наче, але чула від багатьох що старі куп´юри можна буде обміняти лише у банку.
Мать драконов• 12 января 2023
Ніякого. Просто пункти обміну не хочуть приймати доллари, випущені до 1996 року.
Але це їх самоуправство.
Пишить скарги, якщо впевнені, що ваші старі доллари точно не підробленні. Бо таки дуже багато було підробок старих купюр.
Але це їх самоуправство.
Болтушка Му
• 12 января 2023
Банківські та небанківські установи відмовляються приймати долари, випущені до 1996 року. Річ у тому, що після 1996-го в США випустили банкноти з новим дизайном та новими захисними елементами. У результаті, деякі касири не можуть відрізнити фальшиві банкноти від справжніх, якщо їм більше 26 років.
АгатаХристя• 12 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
Брєд сивої кобили. Річ у тому, що в банках і небанківських установах НЕ КАСИРИ відрізняють фальшиві банкноти. А спеціальні машини.
Болтушка Му
• 12 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
Те що перше відкриває Гугл))))
АгатаХристя• 12 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
Те що перше відкриває Гугл))))
Не розумію до чого тут гугл
сладкий_ноябрь• 12 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
Валютники на ринку за куп´юру старого зразка дешевше дають.
😂😂😂😂😂😂
Меняйте в банке
Болтушка Му
• 12 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
Не розумію до чого тут гугл
Це скопіювала з гугла тому запитую у вас. Може хто знає провірену інформацію.
АгатаХристя• 12 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну, то Вам кажу, що не відомо, що за джерело новин.
Років 2 тому наші гривні, особливо 500 були настільки професійно виконані (а це дуже дороге задоволення, просто в підвалі таке не зробиш, це цілеспрямована робота на підрив економіки вгадайте якої країни), що навіть машини лише по 2 признакам визначили підробку, всі решта признаків були ідеальні. Звичайний касир не взмозі визначити підробку. Коли мова йде про старі банкноти, то визначити їх легше простого. А цю новину запулили скоріш за все комбанки,які не хочуть платити кошти за обробку готівки, тому свою роботу перекладають на споживача. В небанківських установах, тобто в обмінниках стоять хоч найпростіші але ж визначники підробки.
Люблю Поумничать• 12 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ця інформація від серпня 22 року, що відтоді змінилося? Розкачують інфу, комусь це вигідно