Дівчина_загляденіе• 12 января 2023

Привіт НМ Німеччину можна купити самому

Привіт на Англії нема тих речей що хочу дітям купити є на Німеччині але незнаю чи відправляють на склад Юкрейніан Експрест чи Міст
Підкажіть будь ласка
Ламзак_сдутый• 12 января 2023
Могу только подсказать, где запятые и точки находятся))) еле прочитала, извините ☺️
Солнечный день• 12 января 2023
В Англії, у Німеччині.
автор Дівчина_загляденіе • 12 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
я хоч перейшла на українську мову, а ви і далі на ворожій мові пишете
Гидко, в теперішній час
Вчить нашу мову
Так точно!• 12 января 2023
ні, там потрібна реальна адреса, а не адреса складу, замовлення відхилять і кошти повернуться в меньшій сумі через конвертацію
КвартираЧья• 12 января 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Гидко, в теперішній час
Вчить нашу мову
Ответ дляТак точно!
Дякую!
Джавеліна• 12 января 2023
на Міст
Джавеліна• 12 января 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Гидко, в теперішній час
Вчить нашу мову
Вы за советом или просто время убить и учить других?
Ламзак_сдутый• 12 января 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Гидко, в теперішній час
Вчить нашу мову
Та не переймайтесь)) Я лікар, та документація і мої заключення, висновки - все українською. Не дивлячись на те, що я дончанка, потім маріупольчанка, тепер франківчанка.
Та країну свою люблю значно більше, ніж деякі україномовні.