Бауди на ауди• 12 января 2023

Як має оплачуватися відрядження перекладача в іншу країну?

Не можемо знайти відповідного перекладача у сусідній країні, хочемо запросити з України.

Шановні перекладачі, ті хто має досід - як у вас оплачується така робота?

Транспорт та проживання зрозуміло. А сама робота?
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Какой язык и страна?
Может я Вам помогу)

автор Бауди на ауди • 12 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Какой язык и страна?
Может я Вам помогу)
Та не думаю, не така популярна і велика країна)
Укр=іспан в Словаччині) Місцеві бюро пропонують лише через словацький переклад.
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Как правило, переводчик сам указывает стоимость дня своей работы. И если клиенту подходит, то заключают договор.
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Из Испании можно пригласить переводчика.
автор Бауди на ауди • 12 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Простіше в країні знайти іспанського перекладача, ніж в Іспанії - україномовного. Принаймі до війни так було)
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Если переводчик не указывает стоимость своей работы, значит у него нет опыта.
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Неправда!

А сейчас так тем более.

автор Бауди на ауди • 12 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Неправда!

А сейчас так тем более.
І де ж таких шукати, якщо неправда?
Астановитесь• 12 января 2023
Невже у Словаччині немає українців з іспанською? Спробуйте написати в українських групах у Словаччині. Або з Іспанії українцям запропонувати. В Іспанії там наче немає допомоги, то можуть зголоситися на переїзд у Словаччину, якщо це на тривалий термін.
Астановитесь• 12 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
І де ж таких шукати, якщо неправда?
Пишіть у групи в телеграмі/Фейсбуці у словацьку і іспанську. А там сарафанне радіо рознесе.
Кидстаффовка• 12 января 2023
Напишіть у фейсбуці в групі Українські перекладачі
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
І де ж таких шукати, якщо неправда?
Вам на несколько дней или на постоянную работу?

Если на несколько дней, то есть специализированные сайты переводчиков - там и поискать.
автор Бауди на ауди • 12 января 2023
Ответ дляАстановитесь
У словацьких Групах вже писали - тиша) Виходить що немає. Країна крихітна.
А от щодо іспанських непогана ідея, не додумалась, дякую.
TaFo• 12 января 2023
в Польше поищите. здесь очень много где второй иностранный испанский. И много наших приехало педагогов. До Словакии нам рукой податт
БершкомангоЗар• 12 января 2023
https://www.facebook.com/groups/pereklad/?ref=shar...

Тут разместить
Астановитесь• 12 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Будь ласка)
Можна і в іспанських, і в португальських писать, і в суміжних зі Словаччини країнах - може хто щодня зголоситься на роботу їздить з іншої країни, якщо відстань мала.
Ще можна знайти телеграм канал Інязу київського, там кинути оголошення. Може хто закінчив універ чи зараз закінчує зацікавиться та поїде.
БершкомангоЗар• 12 января 2023
Или тут:

https://www.facebook.com/groups/utranslators/?ref=...
В рот не ложи• 12 января 2023
Ми оплачували дорогу, проживання і харчування. Роботу окремо. 250 євро на день повної зайнятості. По факту виходило, що з 9 до 18 набиралося до 4 годин саме роботи, а решту часу вона була напохваті.