Мелочунь• 12 января 2023
5 років ношу один пуховик, то довго? Скільки років ви носите зимові речі?
Фасон звичайний. Прямий, чорний, але піднадоїв вже колір. Хочу, як буде настрій його замінити.
5 років, то довго? Скільки років ви носите зимові речі?
P.s-На зиму це не єдина річ. Є ще короткий пуховик, пальто з шерсті, дублянка авіатор, недокуртка Зара(зимова, але занадто легка).
Аноним ФЕЯ• 12 января 2023
Долго. Я меняла быстрее. Теперь с войной хз. У меня много из хватит надолго.
ДваДваВосемь• 12 января 2023
Ответ дляМелочунь
Ви кожного року новий купуєте?
Да кожний рік, але купую недорогі. Я неможу в одному і тому ж ходити один рік......
Первоклашка Я• 12 января 2023
Лет 6 носила саваж, в том году перед войной купила такой фирмы как ваш
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А я от зараз хочу змінити. Пройшла тц, а нічого не сподобалось(. Дивуюсь, як люди можуть часто змінювати, бо для мене якась проблема знайти якісний пуховик.
Садоводница• 12 января 2023
Один для прогулок с собакой, ему лет 10 уже. В люди уже нельзя. Еще один - в люди. Но и ему лет 5 точно. Купила б другой, если б было за что(
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Я не проти недорогих, але в них мені особисто холодно. Цього року от Зара купила, але в ньому мерзну навіть на машині. Поки її від снігу почищу, то вже не можу.
Яжемать Мне можно• 12 января 2023
Люблю долго носить хорошие и удобные вещи. Меня напрягает выбор каждый раз)
Так точно!• 12 января 2023
Я теж довго ношу, бо речі якісні, не бачу сенсу міняти. Але й не одна річ зимова. В цьому році купила 2 пуховика, теж JW. Бо вже прийшов час і з´явилось бажання.
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляСадоводница
О, розумію вас, в мене для прогулянок з собакою лижна куртка
. На лижах була один раз, а служить купу років.
Корсет_на_шурупах• 12 января 2023
Я ношу в среднем 2-3 года, но у меня их много. Вообще люблю верхние вещи
Ответ дляМелочунь
Аналогічно. Ось 3й рік ношу, купила дуже невдалий, виглядає теплим, товстий, а при -3 наскрізь провіює.
Але змінити на що, не знаю, скрізь всі прошиті матраци, і чорні
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я така ж) Зараз почала обирати новий пуховик, то то жах, який квест.
Каравай-каравай• 12 января 2023
В мене 7 зимових речей, пальто, шуба, пуховики короткі та довгі. І тільки вчора згадала, що улюбленому моєму пуховику на температуру нижче мінус десять вже п´ятий рік. Але він взагалі не зносився, мені він подобається, нащо шукати щось нове.
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А які фірми порадите? Шукаю якісний пуховик зараз і не можу знайти.
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляСкромняшка
Заміните,як буде настрій.
Настрій і бажання вже є, а знайти не можу нормальну заміну.
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
О, в мене теж є шуба. Забула за неї написати, бо не ношу вже другий рік.
А який бренд пуховика? Того, що теплий.
ПлюшкамиБалуюсь• 12 января 2023
З 2018 в мене курточка на легкий мороз, пуховик довгий купила в мин році носити планую років 5 , ще маю зимове пальто (в мин році перешили під мене з якісного шерстяного нового, але ще кінця 90х років , змінили фасон).
Каравай-каравай• 12 января 2023
Ответ дляМелочунь
А який бренд пуховика? Того, що теплий.
Браггард. Мені здається так називається.
Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляКаравай-каравай
Дякую, перегляну.
Сиреневая цапля• 12 января 2023
Ответ дляМелочунь
В мене багато одягу. Часто купую собі одну модель у 3-4 кольорах.
Люблю gap, Ralph Lauren, banana respublic, Michael kors.
Усе купую на сейлах, геп можу якщо дуже якийсь колір сподобався купити не чекаючи сейлу, бо потім ’такого не буде’.
Цього року класний смарагдовий купила, але десь до холєри трек загубився, подала вже запит мейлфорвардеру.
Минулого року, якраз перед війною, кінець січня, нагребла тих курток, що аж діти з мене в шоці були, питають - мама, все ок?

Мелочунь
• 12 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля

А купуєте на офіційних сайтах? Чи є якісь інші сайти?
Бо я через байерів замовляю, суто якщо щось в очі кинеться в групі. То не знаю, де дивитись і шукати краще.