по поводу окончания войны...вечный вопрос когда.....Заходила в такие темы всегда с долей скептицизма.Хотя очень запомнилась история женщины, малолетняя дочь которой предсказала их судьбу и что уедут из дома навсегда из-за войны и что мать родит...
Чашечка чая• 12 января 2023
Ответ дляТА7НЯ7
1) по поводу мнений политологов темы тут строчат почти каждый день
2) мнение политологов шаткое .. помню про 2-3 недели
А тарлогов и прочих шарлатонов не шаткое?
Ответ дляПросто Галюня
А що про дівчинку? Пригадайте будь ласка
там больше касалось конкретно их семьи, но что касается из ’ общественного’ их город сотрут с лица земли и все такое, что они выживут многие погибнут...это было летом потом еще мама этой девочки всплывала в темах, но отказывалась напрягать ребенка вопросами
Просто Галюня• 12 января 2023
Ответ дляТА7НЯ7
зрозуміло, думала щось цікаве пропустила
Natalie 81• 12 января 2023
Здесь читала в какой-то теме,что в феврале будет очень кроваво,весной затихнет,а летом будет мир.Я не могу найти эту тему,но запомнила
Ответ дляNatalie 81
alinka0908• 12 января 2023
Так цікаво, більшість реально ржуть в темах про Бога, але вірять в тарологів, астрологів і тд. Питання, яким чином ці всі люди щось знають, якщо ми тут від мавп і після смерті нема нічого.
Natalie 81• 12 января 2023
Ответ дляiryna _b
Нет,то была тема до декабря,но спасибо,пойду эту почитаю
irina_kiss• 12 января 2023
Коротка сводка:
1. В лютому скоріш за все підуть з Білорусі знову, але в них нічого не вийде.
2. Весною (або початок літа) стане значно спокійніше.
3. Восени буде підписаний договір про мир.
Вже чула від кількох, що це буде замороження конфлікту на довгий час.
В 23 почнеться війна в мусульманії, і там буде ср*ка, то надовго, увага і вливання коштів буде там. В Україні через це (грошей стануть значно менше жавати нам) економічна криза набере свого піку. В 2024 почнемо
викарабкуватись по-тихеньку.
Я не гадалка ))) збираю інформацію відусюди, офіційну і не офіційну.
викарабкуватись по-тихеньку. Я не гадалка ))) збираю інформацію відусюди, офіційну і не офіційну.
Чашечка чая• 12 января 2023
Ответ дляirina_kiss
Коротка сводка:
викарабкуватись по-тихеньку.
Никто не пойдет в феврале из Беларуси
irina_kiss• 12 января 2023
Якось подивилась Анатоліча, він показував інтервю однієї гадалки з Росії, вона розказувала протилежне від наших тарологів. І я подумала, що це є частиною пропаганди, як в нашій країні, так і в їхній. Уряд використовує всі методи інформації з обох сторін.
А вірити чи ні, вирішує кожен сам.
Ответ дляirina_kiss
А вірити чи ні, вирішує кожен сам.
И попов тоже используют
И тв
И фильмы их сраные про военных
И тв
И фильмы их сраные про военных
irina_kiss• 12 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
И попов тоже используют
И тв
И фильмы их сраные про военных
И тв
И фильмы их сраные про военных
Я не вірю в те, чим нас ’кормлять’ в новинах. Нам показують тільки те, що їм треба. Ну і якісь факти в ході війни. Війна це великі гроші. Закінчувати її ШВИДКО ніхто не хоче. А прості люди страждають, м´яко кажучи.
Ответ дляirina_kiss
хотите сказать, что наша власть против окончания войны?
Ответ дляirina_kiss
Коротка сводка:
викарабкуватись по-тихеньку.
а какие звоночки у вас по поводу войны в мусульмании?
irina_kiss• 12 января 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Чесно кажучи, я не цікавлюсь світовою політикою, і політикою взагалі. Мій чоловік читає новини, і іноді щось каже важливе. Там теж є конфлікти.
Але ж тема про те, що кажуть екстрасенси, тарологи, астрологи та ін. ))) от я і написала, що чула )
Ответ дляirina_kiss
та вы натолкнули меня на мысль.. может новую войну спецом развяжут где-то ,чтоб нам отстраиваться не помогали....