Ця влада, яка має історичний шанс, натомість буде згадуватись дріб‘язковістю, як ніяка інша в Україні. Замість того, щоб підтримувати імідж єдності політсил, Банкова руками комітету ВР із закордонних справ вирішила не пустити Порошенка в ПАРЄ. Причому раніше той самий комітет прийняв рішення, що лідер Європейської Солідарності зайде у делегацію в ПАРЄ.
Проте, сьогодні все переграли. Спочатку Стефанчук довго не підписував склад делегації, а тепер під фальшивим приводом квот, Порошенка замінили. Замість мегадосвідченого дипломата, п‘ятого президента, який завжди активно і професійно виступає за підтримку України західними партнерами, за надання зброї і фіндопомоги, в делегацію зайде представник бізнес-групи Довіра Бакунець. З огляду на виклики перед Україною - зовсім нерівноцінна заміна.
В ПАРЄ це помітять. А оскільки ПАРЄ складається з депутатів національних парламентів європейських країн, помітять і у важливих для України столицях. Так само, як помітили тупе і незаконне рішення влади не пустити Порошенка на сесію Парламентської Асамблеї НАТО. Після такого ніякий епітет, окрім ‚дріб‘язковість‘ на думку не спадає.
В.Арьев
Зрадники продовжують гратися,мало секс бомби в Болгарії,в Парижі, тепер в турпоїздку вирішив послати чергового зеленого туриста..
В.Арьев
Korsika999• 12 января 2023
Ответ дляSara-a
Да на весь мир они орут про кучу гуманитарной допомоги, выплат , генераторы
А на деле до людей в е это не доходит
Как вам это ?
А на деле до людей в е это не доходит
Как вам это ?
Они все пошли на пункты незламности, которые есть только на бумаге. В очень многих городах, эти пункты представляют собой удлинитель и столик в магазине возле касс супермаркета. И больше ничего. А по документам наверное же с генератором чайником, креслами и пр.
Ответ дляMarinsvet
Почему не доходит? Пойди купи и дойдёт)) Те же вагоны с гуманитаркой, все людям но за деньги людей
Ага
Вся гуманитарка продаётся на олх и в эпицентрах
Где это видано , солдаты за свои каски , броники , форму покупают , пока это все продаётся в Эпицентре
Да за такое тупо расстрел положен !
Ответ дляМила 26
Це вже якось забулось.
Як і те, що такого бажання у народа позбутись президента не викликав ніхто інший. Це ще треба було так постаратись, щоб майже одноголосно всі були проти нього.
Найбільше розчарування
Нагадайте,з Яником не так було?
Зате зараз маєте чудову владу,яка допомогає росіянам.Он повний телемарафон хароших русських напхали і не одного нашого героя там немає
Харашой Невзоров.Довірена особа путіна.
Хароший Биков.
Герої Банкової - один зашквар
Харашой Невзоров.Довірена особа путіна.
Хароший Биков.
Герої Банкової - один зашквар
Lena-Lena12• 12 января 2023
Сумно:-( і все «не на часі». А хлопці кращі та дівчата на передовій… волонтери з ніг збиваються… а все «не на часі»:-( найстрашніший ворог не лише кацапстан, а й в тилу:-(
Lena-Lena12• 12 января 2023
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
На жаль… Військові зараз, особливо ті, хто повернувся з полону, або ледь живий, з передової дуже мужньо тримаються… бо владу критикувати не можна під час війни. Волонтери круті, ті, хто знає багато всього і багато чиновників… теж тримаються достойно, бо «владу критикувати не можна». Це мої герої! Кожний воїн, кожен солдат, кожен волонтер, народ України, який героїчно бореться щодня! Але до влади питання - «бл@яха, ну як так?» слів нема, одні матюки у бік всіх тих колаборантів, хто при владі