ИграйМойГормон• Изменено 13 января 2023
Вілл Сміт vs Кріс Рок
Всі пам´ятають минулорічний інцидент на Оскар-2021, коли Кріс Рок пожартував з хвороби Джати Пінкетт-Стіт і Уілс Сміт, який вийшов за своїм першим оскаром за Короля Річарда, вдарив його по обличчю, за що його покарали, позбавили права на 10 років відвідувати Оскар вилучили з Гільдії американських кіноакторів і розірвали деякі контракти, в тей же час гонорари Кріса Рока виросли. Ну хіба це справедливо? Ви б на чию сторону стали в цій ситуації?
Чи вважаєте справедливим покарання Вілла Сміта, так бити обличчя це не варіант, а от чи варіант жартувати недоречно...
Результат:
вже голосів:
22 (81.48%)
Вілл Сміт
4 (14.81%)
Тиц
1 (3.7%)
Кріс Рок
ИграйМойГормон
• 13 января 2023
Я розумію що виправдання для Кріса Рока те що він не знав що це хвороба, але хіба доречно сміятися над зовнішністю людей?
MacOS-ница• 13 января 2023
Вот вроде бы да… за жену вступился…
Но над другими шутками о других людях Уилл смеялся. Какая-то избирательная принципиальность.
Ну, и ещё, нюанс. Я только после этого скандала узнала про алопецию жены. Так бы и шутку не поняла, и подвоха не учуяла. А теперь все в курсе, все перетирали. Так себе вступился.
Мэри Попкинс• 13 января 2023
вважаю покарання несправедливим, але що дасть моя думка)
Сміт красавчік
ИграйМойГормон
• 13 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Вот вроде бы да… за жену вступился…
Ви вважаєте гірше виглядав в цій ситуації Вілл Сміт?
MacOS-ница• 13 января 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Нет, не считаю.
Но и правильным его поведение назвать не могу. Тем более, что чувство такта позволяло ему ржать над остальными без угрызений совести.