Голова колгоспу• 14 января 2023
Запаморочення
Чотири дні вже погано сплю та запаморочення,коли нагинаюсь та навіть вночі,коли перевертають на інший бік(
Читала,що були сонячні спалахи потужні в період з 9-12 січня.Я взагалі метеозалежна,але такого запаморочення ще не мала(
Як ваш стан в ці дні?
Файна пані• 14 января 2023
Метеозавистма. Нормально все эти дни .
Такие симптомы могут давать и опухоли. Вам на обследования, а не на погоду пенять.
loveagain05• 14 января 2023
Ответ дляФайна пані
Метеозавистма. Нормально все эти дни .
Какие опухоли сразу
Прикуси Язык• 14 января 2023
Автор, у меня сегодня второй день уже голова болит , я тож на бури реагирую. Делала МРТ ,все ок в голове.
Светка-пипетка• 14 января 2023
коли лягаете, встаєте, повертаєте голову набік є запаморочення? в мене колись таке було, пішла до невролога та на мрт, діагноз типу, доброякісне запаморочення, пила ліки и все ок. Ви взагалі робили колись мрт ссудин мозку? Краще зробіть
СкрипяСердцем• 14 января 2023
Мне помогает прометазин от па. Врач выписал. У меня головокружения были следствием панически атак. И тревога при этом сильная. А так мне тоже в пасмурную погоду не очень. Попробуйте ещё пить витамт В12, мне тоже он помогает. В солнечную погоду самочувствие всегда хорошее.
Голова колгоспу
• 14 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Так,маю варикоз є проблеми з клапанами.