Как нефиг делать• 15 января 2023

Чи існують психологи для бідних?

Доброго вечора.
Вже багато років проживаю в аб´юзивному шлюбі. Про це дізналася завдяки темам тут на порадниці.
Недавно у нас народилася дитина і в мене як очі відкрилися. Не хочу донечці такої ж долі. А вона в неї може бути, якщо все так і залишити в сім´ї як зараз.
Вирішила звернутися до психолога за допомогою. Почала шукати і дуже засмутилася, що для мене ціни не підйомні.
Майже всюди 800-1000 грн за годину. А я розумію, що годин треба не мало, щоб вирішити проблему.
Може хтось в курсі, чи є державні психологи? Або порадьте куди звертатися.
Я зараз в декреті. Но навіть до декрета, у мене зарплата була 8000 грн. 1000 грн для мене це не підйомна сума.
Дякую, хто дочитав.
Мандарина• 15 января 2023
Есть службы поддержки с бесплатными консультациями, но вы должны понимать какого уровня специалисты там работают(( зарплаты там копеечные. К сожалению, консультации профессионала стоят недешево. Так было всегда и везде. Иначе многие смогли бы стать психически здоровыми и осознанными. А здоровое общество никому не нужно в принципе.
Если нет финансовой возможности, есть путь через книги и начинающих специалистов. Он дольше и сложнее, возможно. Но это лучше чем ничего. И ещё часто вижу групповые занятия у классных специалистов. Это намного дешевле обычных сессий, но не для всех приемлем такой формат работы.

Мандарина• 15 января 2023
Ответ дляСнегурочко
Психологи це шарлатани в 99,9%, для мене це на рівні тарологів - абсолютно марне, якщо ви вже так хочете психолога, то є багато таких, хто набиває досвід, і вони не беруть гроші
Тут принято мешать мух с котлетами и называть психологами всех, чья профессия начинается на «пси»😂
Мандарина• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Як таких найти?
В соцсетях ищите
Мандарина• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А зачем вам психолог, вы и так жертва.
Абтюзер для отношений ищет жертву. Все.
Абтюзер не сможет построить отношения с человеком с нормальной психикой.
Вам надо уходить из этих отношений, а не учиться жить в них
Все именно так. Но немного не так. Кому интересно, углубится сам. Автор обречена по сути на подобные отношения, если в себе ничего не изменит. И неважно Петя или Коля будет мужем
Мандарина• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чем именно вам поможет психолог, если вы будете ходить к нему на приемы. Проблема основная то не в вас.
А в ком? 😵‍💫
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляНамакушка
Это неправда. Жертвы им вообще не интересны. Абьюзер ищет интересную самодостачную красивую, а потом год за годом разрушает личность. В этом его интерес. И это заблуждение многих женщин и кстати как любит наше общество перенос вины на жертву.
Это правда.
Самодостаточная красивая может быть жертвой. При этом она может быть успешной в карьерном плане и при этом жить в абьюзтвных отношениях.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляНамакушка
Женщина со здоровой психикой в принципе не будет иметь ничего общего с абьюзером
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
І тут же пишите ,,…зачем вам психолог…,,
Ну да, так классно вырвать что-то с контекста и потом этим тыкать.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляНамакушка
Вам повезло, что вам он не встретился и это просто счастливая случайность, или вы не выделяетесь особо. Они ищут именно интересных женщин. И наоборот, чем сильнее, чем интереснее женщина тем интереснее игра.
:)))
Сильная женщина со стабильной нормальной психикой не будет связывать себя такими отношениями! Она усеет себя любить.

сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ви хоч слово навчіться писати
Да вы что.
Т и Ь находятся рядом.
Пальцы скользят.
Или у меня везде написано неправильно? Или вы только здесь увидели в слове Т и решили поумничать?
Jsolo• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я комментирую, не тыкаю и не для ,,классно,,
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляМандарина
Естественно!
Об этом я тоже писала выше.
Надо уходить с отношений и идти к психологу, так как последующие отношения будут такими же.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Ну тогда научитесь читать цепочку сообщений, что б потом комментировать :)
Беззубовна• 15 января 2023
Ответ дляЦветочница
Одна з ознак аб´юзивних стосунків - вони як гойдалка: сьогодні він на рівному місці кричить, що ви дибілка, вівця, бридка і тп., а завтра нормально спілкується, щей типу щось хороше робить. Дуже часто носиться з дитиною, а вас виставляє хрєновою матір´ю.

Словесні образи, приниження, знецінення, погрози - то аб´юз.

Найкращий захист від аб´юзивних стосунків - залізні яйця, самоповага, здорова самооцінка, коли людина не допускає до себе поганого ставлення. Така людина просто б не обрала б собі за партнера людину, яка її не поважає, знецінює, ображає. Але то не ваш випадок - ви роками були з людиною, яка вас ображала, ви вважали для себе це нормальним і допустимим. І тільки коли у вас з´явилась дитина, у вас відкрились очі і ви зрозуміли, що не хочете такого для неї. Тільки зараз трохи пізно пити Боржомі. Ні за одну ніч, ні за 10 сеансів і з психологом ви не станете іншою людиною. А у вас уже спільна дитина і ви по вухах в лайні.

Психолог вам мало чим допоможе, поки ви в таких стосунках. Припиниться аб´юз - припинится ваш душевний дискомфорт.

Питання - як вийти із таких стосунків і з найменшими втратами - тобто , щоб колишній вас не переслідував і, не дай боже не викрав дитину.

Дуже багато залежить від того, наскільки ваш чоловік неадекватний і як далеко він може зайти.

Ви можете піти від нього, і він просто заб´є і на вас, і на дитину, а може вам на багато років вперед влаштувати ’веселе життя’.

У випадку розлучення треба добре все продумати, не озвучуючи свої наміри, все підготувати і не тягнучи кота за хвіст, подати на розлучення і обов´язково на визначення місця проживання дитини з вами. Але треба мати де жити, фінансову подушку і гарного сімейного адвоката. Або іншого чоловіка.

Можна ще під приводом війни виїхати з дитиною за кордон. Можливо, ваш чоловік знайде собі іншу.
З усім згодна, окрім того, що коли припиниться аб´юз, то припиниться і душевний дискомфорт. Він зменшиться, але якщо з психотерапевтом не пропрацювати, то відголоски будуть ще довго. І на дитину іноді травмована мама виливає це потім ’ти така, як твій батько’ в тд.
Пульт от линолеума• 15 января 2023
При лікарнях, автор безкоштовні.
Беззубовна• 15 января 2023
Ответ дляЖена сантехника
Вже пройшло багато часу, не помню деталей. Одним словом обезцінював. Також не бив, не пив і це було найгірше, тому що я не могла нікому пояснити, чому я така нещасна. Ніколи не називав по імені, не дивився в очі, звертався з ненавистю. Також казав що забере дітей, а мені було так страшно, що я була готова терпіти все і звинувачувати себе, тільки щоби діти не постраждали. Плюс у нього були сильні батьки, а у мене мама прожила одна. Він казав, що я безбатченко і бур’ян, погана мати.
Знаєте, в мене уже 8 років інше життя. Зараз писала всій цей жах, а мені смішно. Але тоді хотіла померти, щоб припинити.
Я дуже раджу не припиняти пошуки та налагоджувати своє життя
Дякую, що поділились для всіх. Це може допомогти багатьом знайти в собі сили вирватись з емоційного кошмару.
Jsolo• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Читала. Но цепочка сообщений не играет роли в вашей несколько безапелляционной манере поучать или делать выводы.
Пульт от линолеума• 15 января 2023
Ответ дляМандарина
Це помилка. При державних психіатричних лікарнях працюють ті самі психологи і психіатри які мають свої кабінети. Вони заробляють в двох а то і в трьох місцях. Тому просто треба йти на прийом у лікарню, там ви отримаєте послугу і лікування безкоштовно. Але міфи про *псіхушки* відштовхують людей.
Аноним Анонимыч• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Щоб подати на розлучення треба бути сильною. А мене виховали, що один шлюб на все життя, у дитини повинна бути повна сім´я.
Тому і шукаю психолога, бо сама не впораюся.
Ну вы же понимаете, что это не так. Начинайте отползать потихоньку. Есть чешская благотворительная организация Людина в біді, предоставляют правовую и психологическую помощь, поищите в интернете, позвоните. А вообще сейчас вы можете уехать в другую страну как беженка и там пытаться начать все с начала, но с маленьким ребенком это будет не легко. Но сдается мне вы от него уходить не хотите, только вот психолог его не изменит.

Аноним Анонимыч• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Моральное насилие, слышали о таком?
Они хуже физического в разы.
Та ну как сказать. Вы что предпочтёте, сломанный нос или матюк в свой адрес? Но плохо конечно и то, и другое.
Беззубовна• 15 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Матюк - це просто матюк, а тривале емоційне насилля, коли людина постійно в стресі, в страху, не знає чого очікувати - чи він буде ’хороший’ сьогодні чи знову виллє всю свою злість на неї тощо - це все шлях до раку, аутоімунних, серцевих захворювань. Зі зломаним носом все одразу ясно, а з емоційним виснаженням це як з жабою, яку варили на повільному вогні.
Аноним Анонимыч• 15 января 2023
Ответ дляБеззубовна
Тем не менее переломанные кости, да и просто синяки не лучше, это тоже жизнь в страхе.
Нетутешня• 15 января 2023
Автор, на мою думку психологи - це спеціалісти. Особисто мені психолог дуже допомогла. Я працюю з нею рік, сеанси раз по запиту (коли виникає потреба).
Ось тут психологи надають допомогу безкоштовно. Я мала один сеанс, все добре.
Щиро бажаю вам, щоб у вас все було добре!

https://mentalhelp.com.ua
ЗлойанОним• 15 января 2023
Ответ дляСнегурочко
...это как маникюр в школе маникюра часов 6, вместо одного
ЗлойанОним• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Тому що тільки зараз розумію наслідки таких відносин.
До вагітності я про себе не думала. Мене виховали, що один шлюб на все життя, у дитини повна сім´я. Чоловік морально виїдає, но руку не підносить. Вот і думала ж, що не б´є, то не так страшно.
Я зараз бачу, що дочка бачить, що на мене постійно кричать, винять.. І таку модель сім´ї і собі будуватиме. А я не хочу для неї такої долі.
автор.. работа нужна и доход, сила оттуда
обращалась, по работе.. месяцев 7 ушло, поменять работу
сессия еженедельно одна
ЗлойанОним• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Это правда.
у меня абьюз на работу залез, в семье такого нет , муж отличный
может, муж был а а е от моей работы(
Vitalinka1987• 15 января 2023
Автор, консультації у хороших психотерапевтів дійсно коштують дорого, тому що в своє навчання треба вкласти прірву грошей, мало хто уявляє собі скільки. Я працювала з багатьма і також маю психологічну освіту. Психотерапевт, яка дійсно круто працює, зараз бере 3 тис за годину. Але! є багато психологів, які пропонують безкоштовно кілька консультацій, пробуйте шукати, є такі, у кого є бюджетні місця, наприклад по 400 гривень. Державні психологи - навіть не знаю, сумніваюся що вам зможуть допомогти
Vitalinka1987• 15 января 2023
Якщо хочете, напишіть мені в особисті, я магістр психології з додатковою психотерапевтичною освітою і теж можу вас проконсультувати.
Протея• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Автор, вам и психолог не поможет. Вы сами не хотите менять свою жизнь
Елена 878• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Если она просто уйдет, то следующий прынц ей встретится такой же, если не хуже. Или Вы думаете, что там только он какашка, а она ромашка? Вспомните Таню.