Как нефиг делать• 15 января 2023

Чи існують психологи для бідних?

Доброго вечора.
Вже багато років проживаю в аб´юзивному шлюбі. Про це дізналася завдяки темам тут на порадниці.
Недавно у нас народилася дитина і в мене як очі відкрилися. Не хочу донечці такої ж долі. А вона в неї може бути, якщо все так і залишити в сім´ї як зараз.
Вирішила звернутися до психолога за допомогою. Почала шукати і дуже засмутилася, що для мене ціни не підйомні.
Майже всюди 800-1000 грн за годину. А я розумію, що годин треба не мало, щоб вирішити проблему.
Може хтось в курсі, чи є державні психологи? Або порадьте куди звертатися.
Я зараз в декреті. Но навіть до декрета, у мене зарплата була 8000 грн. 1000 грн для мене це не підйомна сума.
Дякую, хто дочитав.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
та вообще не все так однобоко...историй столько разных и опыта разного... есть такие, кто быстро забивает на жену, на ребенка, уходит в роль жертвы, чтобы его все жалели вокруг, мол это его все бросили, предали, особенно, если выгоды нет и ничего не теряют из своего материального, тогда в большинстве как раз случаев они не держатся вообще, конечно при условии, если их жестко отсекает партнер. Такие еще любят что-то последнее позабирать из дома перед уходом, чтоб жена с пустыми руками осталась, типа вынести мебель или технику из дома.
Хахаха
Вот в точку, при разводе с сестрой, оно забрало даже мусорное ведро. Мы тогда так смеялись с этого.

Безпринципная• 15 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
У меня крестик золотой ребенка забрал который его тётя подарила ребенку .
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Если даёт деньги и ещё и иностранец не реально просто
Нет, новый муж иностранец.
Тот, которого хотят лишить родительских прав - украинец
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет, новый муж иностранец.
Но деньги кидает . Не реально. И на судебное заседание прийдет. То не реально. Надо по ситуации смотреть
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет, новый муж иностранец.
А деньги ему предложить не пробовали? Или он видиттся с ребенком ? Ребенок ему нужен? Бывшему вообще не нужен был.но сначала думал с нас деньги поиметь
Безпринципная• 15 января 2023
Збирайте автор речі та їдте до батьків . Бо нічого не буде і психолог скаже теж саме . Таких жінок багато. Бо далі буде гірше. І дитина буде це все бачити
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Не видится, хотя живут в одном городе. Кидает на карту по 2000 тыс раз в год, мол б типа показать, что он есть.
И деньги предлагали и машину, нифига, было время он типа согласился на деньги, ему даже что-то и дали, типа часть до подписания и часть после, но оно не подписало в итоге, это у него принципиалтный момент. Вот мстит он ей.
Никогда б не подумала, что такие конченные мужики бывают.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Так у автора родители такие же, как и муж :)
Сорока-ворона• 15 января 2023
Психологи для бедных-это Советчицы. Тут и по полочкам все разложат и пинок дадут.

Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Не увидела. Видимо пропустила .
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ дляСорока-ворона
Это точно
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Ну вот.
Подлая тварь
Ребенком не интересуется, ге видится, не помогает.
Но числится отцом :)
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну вот.
Подлая тварь
Но числится отцом :)
Да , так отож . Специально килает чтобы не лишили
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А она на алименты подаввла ? Там если долг по алиментам то можна вывозить было ребенка на отдых. Это до войны было
автор Как нефиг делать • 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Пьяный домой приходил . Мог руку поднять . Один раз подрались на лице были синяки. Забирал деньги когда уходил на работу , я даже хлеба не могла купить. Один раз толкнул меня когда я ребенка на руках держала . Я чуть ребенка 3 месячного не уронила . За двери выгнал зимой . Просто силой . А ребенок в квартире остался кричать. От родителей скрывала этот трэш. Было стыдно... Потом когда мама приезжала видела что что то не так и у меня денег нет и я замученая . Я Решили когда его не будет соберем вещи и уедем. Мама у меня была бойцом ещё тем. Говорит что он сделает когда вернется . Я сказала не хочу рисковать чтобы он нас ещё тут не поубивал. Вообщем собрали вещи и на такси выехали. Папе сказали позже.. жила я с родителями просто прекрасно как в раю..
Який жах. Як у Вас зараз справи і життя склалося?
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Так да!
Представляете насколько подлое существо
Мало того, оно уже в браке, там есть ребёнок или дети, не интересуюсь. Ребёнок подруги Нахер не нужен, ну не своллчь?
Пушап Ми• 15 января 2023
Психологи не помогают. Только вы сами себе можете помочь.
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Добре. Жила в батьків , потім зустріла хорошого чоловіка іноземця . І виїхали в іншу країну . Чоловік маму мою забрав з України коли війна почалася по українській схемі. Дитина татом називає. Ми вже 6 років разом
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Там прикол, что родители купили квартиру им(точнее дали деньги на покупку) когда они были в браке, никто ж не думал, что такое будет.
И при разводе это захотело половину, потому что 5 гвоздей в стену вбило и он решил, что теперь половина его. И вот сошлись на том, что он не требует половину, если она напишет отказ о алиментах(подробностей не помню) это было очень давно.

Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так да!
Представляете насколько подлое существо
И таких сволочей много. Вот когда то помню на старой работе сотрудница 70 летния все меня переубеждала чтобы я не оформляла отношения , и если будет ребенок шла как мать одиночка. Я на неё ещё и обиделась за такие советы . А потом я её долго вспоминала . Ну кто же тогда слушал
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляБезпринципная
😂😂😂😂😂
Мудрая тетка
ПАЦАНКА О• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
До народження дитини був дуже ревнивий. З подругами дозволяв зустрічатися лише тими, які на його думку були виховані і порядні. Відверті наряди також табу. Но гарні сукні, макіяж нормально.
До народження дитини єдина проблема була це ревність. Но ми сімейні прості люди, тому все було добре до моменту пока я не затримаюсь на робі, чи не почую і не візьму слухавку, або треба іти на корпоратив. Тоді починався виніс голови.
Після народження дитини, він над нею труситься. Перший місяць після роддому, на руках носив, в прямому смислі. Вночі памперси міняв, дитину на годування приносив, по дому все сам. Я нічого не робила. Потім не так годую, бо плаче. Потім почався прикорм і лізти зуби. І коли плакала, репетував, що я чимось не тим нагодувала. Хотя це могли бути і зуби. Потім не давав коли на вулиці меньше’0’ виходити на прогулку.
Сьогодні прийшли з прогулянки, і у дитини ноги зазвичай горячущі, а сьогодні чуть чуть прохолодні, но не холодні. Обізвав на чім світ стоїть. А це дитина все чує.
Мене в ньому турбує його ревність і невміння стримати емоції.
У мене немає поки дітей. Чи можна на вулицю немовляті в таку температуру?
А взагалі він неадекватний.
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Вот сволота !
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Мудрая тетка
Да! Ещё я дура фамилию его взяла . Загран пропал . Документы переделывала .. и фамилия у меня хорошая была. А его вечно перекрутят. И кем я только не была
Цветочница• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Перше що я б хотіла вияснити, чи чоловвк абюзер чи ні. Бо постійно вагаюся. День впевнена, день вагаюся.
Друге-це яе правильно вийти з таких стосунків. Бо я пару раз казала, що терпець увірвався і давай розійдемося. То був страшний скандал. Дитину чоловік любить страшеннл. Він її просто так не відддасть. Тому потрібна порада як правильно все зробити.
Ну і третє- надія і поради, щоб що він змінився. Або чк тут амв птшуть, що такв не міняються, прийняти, що чоловік ніколи не зміниться. Просто я в глибині душі вірю, що він зміниться.
Одна з ознак аб´юзивних стосунків - вони як гойдалка: сьогодні він на рівному місці кричить, що ви дибілка, вівця, бридка і тп., а завтра нормально спілкується, щей типу щось хороше робить. Дуже часто носиться з дитиною, а вас виставляє хрєновою матір´ю.

Словесні образи, приниження, знецінення, погрози - то аб´юз.

Найкращий захист від аб´юзивних стосунків - залізні яйця, самоповага, здорова самооцінка, коли людина не допускає до себе поганого ставлення. Така людина просто б не обрала б собі за партнера людину, яка її не поважає, знецінює, ображає. Але то не ваш випадок - ви роками були з людиною, яка вас ображала, ви вважали для себе це нормальним і допустимим. І тільки коли у вас з´явилась дитина, у вас відкрились очі і ви зрозуміли, що не хочете такого для неї. Тільки зараз трохи пізно пити Боржомі. Ні за одну ніч, ні за 10 сеансів і з психологом ви не станете іншою людиною. А у вас уже спільна дитина і ви по вухах в лайні.

Психолог вам мало чим допоможе, поки ви в таких стосунках. Припиниться аб´юз - припинится ваш душевний дискомфорт.

Питання - як вийти із таких стосунків і з найменшими втратами - тобто , щоб колишній вас не переслідував і, не дай боже не викрав дитину.

Дуже багато залежить від того, наскільки ваш чоловік неадекватний і як далеко він може зайти.

Ви можете піти від нього, і він просто заб´є і на вас, і на дитину, а може вам на багато років вперед влаштувати ’веселе життя’.

У випадку розлучення треба добре все продумати, не озвучуючи свої наміри, все підготувати і не тягнучи кота за хвіст, подати на розлучення і обов´язково на визначення місця проживання дитини з вами. Але треба мати де жити, фінансову подушку і гарного сімейного адвоката. Або іншого чоловіка.

Можна ще під приводом війни виїхати з дитиною за кордон. Можливо, ваш чоловік знайде собі іншу.
Безпринципная• 15 января 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А взагалі він неадекватний.
Ребенок дома был. Я в парадном стояла зимой в минусовую температуру в футболке. Холодно было помню кошмар. Не адекват ещё и выпивающий . Так и не женился и детей нет
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Это не ревность и не умение держать себя в руках.
Почитайте как абьюзер себя ведет по отношению к своему партнеру.
Там на первом месте - ограничение в общении с друзьями/подругами и запрет на одеваться так, как нравится.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляЦветочница

++++++++ много !!!
руки_Крюги• 15 января 2023
Люди, которые автору тут постоянно пишут, что психолог не поможет, и как она могла 3 года, чем она думала и тд. Для вас:
- не все такие ’всемогущие’, как вы.
- не все сразу находят в себе силу схватить ребенка, документы и резко уйти.
Вот для того, чтоб вырастить в себе эту силу, сделать умно, правильно, логично, аккуратно --- и нужен часто психолог.
Мотильда• 15 января 2023
Ответ дляСнегурочко
Психологи це шарлатани в 99,9%, для мене це на рівні тарологів - абсолютно марне, якщо ви вже так хочете психолога, то є багато таких, хто набиває досвід, і вони не беруть гроші
Ви помиляєтесь. Є дуже професійні і дієві психологи і причому не треба до них роками ходити. Якщо людина сама розуміє, що потрібні зміни у житті і готова бути чесною з собою часто достатньо 3-4 сеанси, а буває, що і 1. Звісно, якщо звертатись до тих, хто набиває руку, то може і не буде толку.