Как нефиг делать• 15 января 2023

Чи існують психологи для бідних?

Доброго вечора.
Вже багато років проживаю в аб´юзивному шлюбі. Про це дізналася завдяки темам тут на порадниці.
Недавно у нас народилася дитина і в мене як очі відкрилися. Не хочу донечці такої ж долі. А вона в неї може бути, якщо все так і залишити в сім´ї як зараз.
Вирішила звернутися до психолога за допомогою. Почала шукати і дуже засмутилася, що для мене ціни не підйомні.
Майже всюди 800-1000 грн за годину. А я розумію, що годин треба не мало, щоб вирішити проблему.
Може хтось в курсі, чи є державні психологи? Або порадьте куди звертатися.
Я зараз в декреті. Но навіть до декрета, у мене зарплата була 8000 грн. 1000 грн для мене це не підйомна сума.
Дякую, хто дочитав.
Мандарина• 15 января 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Це помилка. При державних психіатричних лікарнях працюють ті самі психологи і психіатри які мають свої кабінети. Вони заробляють в двох а то і в трьох місцях. Тому просто треба йти на прийом у лікарню, там ви отримаєте послугу і лікування безкоштовно. Але міфи про *псіхушки* відштовхують людей.
Вы были на таком приеме когда-нибудь?

Нетутешня• 15 января 2023
Ще тут психологи консультують
https://instagram.com/woman_and_war_ua?igshid=
Мандарина• 15 января 2023
Ответ дляПротея
Автор, вам и психолог не поможет. Вы сами не хотите менять свою жизнь
Зачем вы это делаете? Зачем втаптываете ее в дерьмо ещё больше? Вы считаете все должны быть сильными, смелыми и идеальными? Это не так.
У девушки, возможно, нет внутренних опор. И крыльям даже не было шанса вырасти. По разным причинам. Это уже ей разбираться.
Протея• 15 января 2023
Ответ дляМандарина
Можете осуждать и орать с пеной у рта сколько угодно, но мне таких не жаль. Мне жаль стариков, животных, детей, и прочих людей который попали в плохие обстоятельства непреднамеренно. Но когда женщина терпит мужа, который относится к ней как в овну и надеется что сумеет стерпеть это с помощью психолога - тут клиника. До свидания, жалейте автора дальше, она кайфует от этого
snp-85• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Я в Києві. Де тут міська рада? Мерія?
В Києві є ще центри, для допомоги жінкам, які страждають від насильства. Погугліть. Допомога безкоштовна.
Тролю как могу• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую. Даже не здогадувалося, що таке можливо.
Єдина надія була якщо при поліклініці.
А в чем запрос к психологу? Возможно чтение книг, спецфорумов и прослушивание лекций, а этого добра навалом сейчас бесплатно, вам будет достаточно?
Катастрофа• 15 января 2023
У столиці можна отримати безкоштовну фахову пораду та підтримку професійних психологів і психотерапевтів

👩🏼‍⚕️У разі звернення вам допомагатимуть досвідчені штатні спеціалісти комунальних клінік – дипломовані психіатри, психологи, психотерапевти. Тож можна не перейматися через те, що довірилися непрофесіоналам.

📞Телефон довіри (цілодобово):

📞Телефони для довідок/запису на 4-тижневу програму кризової терапії Київського міського кризового центру «Соціотерапія»:

📞Цілодобова психіатрична допомога: вул. Кирилівська, 103. Телефон для довідок: (044) 463-74-79.

❕Будь-який вид психологічної, психіатричної або психотерапевтичної допомоги безкоштовний – прийом фахівця, консультація телефоном або реабілітація в кризовому центрі.
Для запису до психолога або психіатра направлення сімейного лікаря не потрібно.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Читала. Но цепочка сообщений не играет роли в вашей несколько безапелляционной манере поучать или делать выводы.
Естественно для таких как вы, она роли не играет.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Та ну как сказать. Вы что предпочтёте, сломанный нос или матюк в свой адрес? Но плохо конечно и то, и другое.
Сломанный нос быстрее восстановится, чем сломается психика

сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляЗлойанОним
у меня абьюз на работу залез, в семье такого нет , муж отличный
может, муж был а а е от моей работы(
Ничего не поняла :)))
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляЕлена 878
Если она просто уйдет, то следующий прынц ей встретится такой же, если не хуже. Или Вы думаете, что там только он какашка, а она ромашка? Вспомните Таню.
Если человек находится в отношениях, то нет смысла.
Надо уходить и работать с психологом.
Я_поехала• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Щоб подати на розлучення треба бути сильною. А мене виховали, що один шлюб на все життя, у дитини повинна бути повна сім´я.
Тому і шукаю психолога, бо сама не впораюся.
Вы бы лучше работу искали, а не психолога.
Ну разведетесь вы - ну и? Сейчас в декрете, живёте в квартире мужа на его зарплату, ведь вашего детского пособия даже на памперсы не хватает.
Жить на что собираетесь после развода? На копеечные алименты?
Вы бы лучше в свободное время сейчас нашли себе подработку и ею занимались откладывая деньги в тайне от мужа, чем в это свободное время по психологам гулять
Божий одуванчик• 15 января 2023
Ответ дляМандарина
Вы были на таком приеме когда-нибудь?
Я була
З дитиною
Якість занять однаково висока
Аноним Анонимыч• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А от побоев психика не ломается? И побои моральным насилием не сопровождаются?
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Мне бы в двух словах
Аб´юзер нав´язує почуття проводи, при цьому ви виглядаєте істеричкою , а він білою пуською. Часто використовує газлайтінг, каже вам що у вас неадекватне сприйняття ситуації чи поведінка. З часом в таких стосунках ви втрачаєте своє я, відчуваєте себе безпомічною і не знаходите сил щось змінити. Морально ви на 0. Також підсвідомо ви розумієте що його слова не співпадають з реальністю.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Мне бы в двух словах
Він ревносно ставиться до вашого кола спілкування, намагається ізолювати вас від інших.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Я привикша. У мене батьки такі ж були. Я вічно не таке, не те роблю. Тому і рахувала, що то норма.
Нормально людям думаю не зрозуміти.
Жертви аб´юзерів, це діти аб´юзерів, у вас один або обидва батьки такі самі. Вони виховують або собі подібне або жертву. Не здібні будувати нормальні стосунки.
Цветочница• 15 января 2023
Ответ дляБеззубовна
З усім згодна, окрім того, що коли припиниться аб´юз, то припиниться і душевний дискомфорт. Він зменшиться, але якщо з психотерапевтом не пропрацювати, то відголоски будуть ще довго. І на дитину іноді травмована мама виливає це потім ’ти така, як твій батько’ в тд.
якщо вже є посттравматичний розлад, то так
Ганцю в кєдах• 15 января 2023
Ответ дляМатрёна
Також автор раджу вам подивитися на ютубі психолога Спартак Суббота
Харош. ))
Но он очень непримитивно рассказывает и объясняет. Поэтому может стать скучно, непонятно и сложно слушать.

Ганцю в кєдах• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Чим більша в жінки фін подушка, тим легше їй впоратися.
Це перше над чим можете починати працювати.
Друге - ніколи не звинувачуйте інших, позбавтеся від образ. Приймаємо себе та оточуючих з усім г@мном.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Можно изменить, при условии, что хочешь ее менять. И психолог тут не вариант.
Автору норм в отношениях этих.
Варіант, автор в подавленому стані, їй треба знайти джерело ресурсів, опору.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Перше що я б хотіла вияснити, чи чоловвк абюзер чи ні. Бо постійно вагаюся. День впевнена, день вагаюся.
Друге-це яе правильно вийти з таких стосунків. Бо я пару раз казала, що терпець увірвався і давай розійдемося. То був страшний скандал. Дитину чоловік любить страшеннл. Він її просто так не відддасть. Тому потрібна порада як правильно все зробити.
Ну і третє- надія і поради, щоб що він змінився. Або чк тут амв птшуть, що такв не міняються, прийняти, що чоловік ніколи не зміниться. Просто я в глибині душі вірю, що він зміниться.
Він не зміниться. Вибачте що русняве, але коротко і по суті
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Работать и меняться надо обоим. А если работать с психологом, то да да после ухода с отношений.
Під час також можна, навіть краще, автор навчиться відстоювати себе в стосунках.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляКукуша
Автор же не писала, что она алкоголик? группы ’алланон’ это группы алкоголиков анонимных, 12 шагов по книге ’анонимных алкоголиков’ и т.д...
Алланон це про залежності, у автора залежність у стосунках
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Физическое насилие больше наказуемо, так как его можно доказать сразу же.
Психологическое насилие хуже физического, так как даже если нанесли вред, то человек может приспособиться, а психологическое насилие влечет за собой необратимые проблемы в дальнейшем
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Автор осознанно хочет сохранить этот брак.
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Если б не было ребёнка, да.
Разведка Маша• 15 января 2023
Ответ дляНетутешня
Автор, на мою думку психологи - це спеціалісти. Особисто мені психолог дуже допомогла. Я працюю з нею рік, сеанси раз по запиту (коли виникає потреба).
Ось тут психологи надають допомогу безкоштовно. Я мала один сеанс, все добре.
Щиро бажаю вам, щоб у вас все було добре!

https://mentalhelp.com.ua
А як це безкоштовно? Їм платять спонсори чи як?
Сегодня на диете• 15 января 2023
Ответ дляМатрёна
Спартак - психотерапевт, психиатр. Психологи работают со здоровыми людьми, а он уже с людьми с отклонениями.
Виолала• 15 января 2023
Это как на той вывеске частной клиники-нема грошей- будьте здорові.