Suertq• 15 января 2023

С крипты вывела сегодня 1300 грн, на расходы. А вы играетесь?

Вкинула 60 баксов в монету, стрельнула за недельку и стало 135.
35 вывела на расходы.
А у вас выходит?

П.с надо отвлекаться как то от происходящего..
Разгуляшка• 15 января 2023
Ответ дляSuertq
Так его ж не выпустят?
имея 200 тис уе?))) и с 5-10 віезжают)))

автор Suertq • 15 января 2023
Ответ дляСовбез
Bybit. 400 грн.
Копейки.
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ага, играли, до войны купили. С тех пор как обвалилось, так в жопе мира и сидим
Ви що, такі великі кошти вклали? Останні?
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Не знаю как это делается.
Научите.
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляБабулька
я все собираюсь сесть разобраться. Это Бинанс, например? или что-то другое? и проходили ли какие-то курсы? есть смысл? спасибо!
В мене Бінанс, але існує купа інших бірж також.
Але щоб не розбиратися поки надійне чи ні, можа начати і з Бінанса, потім поснете і так рзуміти куди ще піти.

У курсах можливо є сенс, бо там стуктурована інфа мабуть. Але ніц дорого точно не арто брати, бо повно інформації по мережі.
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляУма Палата
Я адекватна. Тому сенс цієї теми у вихідний, коли модератори на так моніторять форум, мені зрозуміла.
Народ, не ведіться!
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляПатриоточка
Ну раз повезло і добре, більшість монет скам. Навіть та саме терра луна скілткох побрила. Щоб заробляти, треба норм розбиратися.
так ніхт ж не заважає наче

СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляУма Палата
Ну звичайно. Дуже давно. З кінця 2022. Судячи по темам, не вийшло «войті в айті», то народ на псевдо крипту розводите? Ті, хто розбираються дійсно і щось з цього мають, теми не створюють на мамських форумах.
Не всі мамочки такі тупеньки. щоб не цікавитися розвитком.
Ждун с Нибиру• 15 января 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Не останні, але 9 тис у.о. дуже шкода. Місяці два назад з них залишилося 1.500, зараз трохи піднялася до 2400. І це до війни чоловік займався цим десь місяців 7-8, було все норм.
СережкинаЯ• 15 января 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Чого саме шкода тоді??
Ви що, не розумієте що це волатильний ресурс, як і акції, як сировина?
Для того і рекомендують вкладати лише те, що може роками лежати і не грати ролі в сімейному бюджеті.
Криза вічною не буде, все поступово буде зростати не в цьому році, так наступного.
Просто перечекайте без істерік і наступним разом одразу налаштовуйтеся на довгий термін.
АфродитаПетровна• 16 января 2023
Ответ дляФайна пані
Не ведитесь. Пусть не верят и дальше сидят, у нас меньше конкурентов . В начале месяца и токены поылипаььб можно было. И Солана с 9 до 24 вчера в пике была . Пусть и дальше сидят
Агитируете на хаях заскакивать? Щас ваша солана вниз дернется, вас проклянут
Файна пані• 16 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вообще никого не агитирую. Все взрослые люди и решения все принимают сами. Надо сначала изучать рынок. Бездумно вкладывать никуда не нужно
Самая СоветЧиваЯ• 22 января 2023
Ответ дляSuertq
Я вам могу назвать несколтко монет минимум которые дадут пару исков дл марта!Только ж не поверите.
В т.ч монеты с экосистемы терры
назвіть