Хлопаю ресницами• 15 января 2023
Підкажіть по пересадці в Лондоні
Зараз знахожуся з дитиною в Польщі. Почалися канікули і хочемо злітати до знайомих в Ірландію.
Ніколи не літали літаком, не знаю нюансів, підкажіть, будь ласка.
Рейс Варшава - Дублін.
Дивлюся на Кіwi, білети дешеві, але пересадка в Лондоні. Деякі білети навіть що потрібно змінити аеропорт. Підкажіть, будь ласка, хто знається, чи варто купувати такі білети?
Чи краще не ризикувати? Візи в Англію в нас звичайно не має, чи не буде проблем в аеропорті?
Рейс Варшава - Дублін.
Кнопус• 15 января 2023
В Лондоні три аеропорти, якщо пересадка в Лутоні, то без візи не годиться, там немає трансферної зони.
Хлопаю ресницами
• 15 января 2023
Кнопус• 15 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ось такі аеропорти.
Але замітила що посадка на наступний день... 😩
Тут без візи ніяк
Хлопаю ресницами
• 15 января 2023
Ответ дляКнопус
Тут без візи ніяк
А якщо пересадка в тому самому аеропорті? Віза потрібна?
Спасатель Малибу• 15 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Для въезда в Великобританию нужна виза
Ненька наша• 15 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Літала кілька років тому з пересадкою в Хітроу - віза не була потрібна. Там, де не покидаєте при пересадці транзитні зону.
Мотылек• 15 января 2023
В Лондоні така пересадка можлива тільки у аеропортах Гетвік і Хітроу, якщо ви не виходите за транзитну зону, тобто не проходите паспортний контроль і не переходите з одного терміналу до іншого. І рейси повинні бути в один і той же день. Здається якось так. Але краще почитати на офіційному сайті ЮК, які умови для знаходження у транзитній зоні. Там здається ще обмежений список країн, куди ви можете летіти.