Боевая• 15 января 2023
Як вам костюм?
Який краще колір?
Боевая
• 15 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А вы ничего раньше в этом магазине не заказывали? Я перешла, понравились некоторые модели, и этот костюм в том числе, особенно белый
Брала светр, писала пост 5
А я на шпагате• 16 января 2023
Маю такий костюм, кемел беріть - універсальний. Обожнюю цей бренд, якість топ, у мене 5 светрів від них, боді і костюм
А я на шпагате• 16 января 2023
В житті класно виглядає, дорого, в них є обмін, повернення. Я вже прала всі речі-добре все. Коліна не витягуються. Я ще й за кермом в них і дитину на руках соваю
Боевая
• 16 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
А нема у вас фоточки як на вас виглядає? ☺️
А я на шпагате• 16 января 2023
Ответ дляБоевая
Фотки немає, спробую сфоткатись, як не забуду, викладу
Боевая
• 16 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
Дякую)