Приму в дар• 15 января 2023

Дніпро. Коли закінчиться цей жах?

Бабка-ежика• 15 января 2023
Когда война закончится. А это уже вопрос к другой стране.

Чучело сосны• 15 января 2023
Бідні люди😭
Вийшла надвір в Київс.обл, всі ходять, посміхаються, живуть. А як прибита...спустошеність
Лама_мама• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
Не можна весь час про думати, так з глузду можна з’їхати
КараПузовна• 15 января 2023
просто камень на душе. плачу
Чучело сосны• 15 января 2023
Ответ дляЛама_мама
А як не думати( реально вже дах їде
Семена рукколы• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
Войны идут все время в мире, просто это оказалось сейчас рядом. Потому нужно брать себя в руки и не впадать в уныние
сладкий_ноябрь• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
А что они должны делать?

Слоник-тоник• 15 января 2023
Странная тема, как будто Днепр первый или последний или самый пострадавший. Когда закончится в Запорожье, Киеве, Никополе, Николаеве... Тогда и в Днепре будет все спокойно
Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
Щось не зрозуміло, а ви вийшли з плачем? А ви зробили тим людям зауваження? Чи тільки тут пишите
Да Щас же• 15 января 2023
Треба ходити в укриття. Ще раз упевнилась. Правила двох стін не працює
Нарисовалось• 15 января 2023
Ответ дляДа Щас же
На пряме влучання воно і не працювало
Банка с бутылками• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Є такий тип людей, які вважають, що їм болить сильніше за всих.
Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
І вважають за потрібне тут всім повідомити.
Банка с бутылками• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
Готуйте місце для ордена. Як ви задовбали розкачувати «в Києві всім весело»
Mozarella• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Бідні люди😭
Это где именно?
У нас в кг собирают вещи, продукты и деньги для пострадавших ( тоже киевская обл)
Банка с бутылками• 15 января 2023
Ответ дляJsolo
Так-так! Це обов’язково. Інакше нещітово.
ТочноБудет• 15 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Слухайте, ну яке укриття. У мене на підвалі пише укриття. Аое то підвал. Засипе тільки так. А до справжнього 25 хв пішки
Чучело сосны• 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Я просто написала про СВОЇ почуття! Що не можу справитись із емоціями через сильну емпатію!
Роздули вже, що жах!
Kidstaff Bot• 15 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

elenavka2008• 15 января 2023
Ответ дляДа Щас же
ну , підвал то не укриття , в мене в місті тільки делілька справжніх укриттів і всі далеко
Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Роздули вже, що жах!
Ми також себе не так поводимо? Як ті, що посміхаються в Київській області?
ёжовые рукавицы• 15 января 2023
14. 07. 2022 була Вінниця, а рівно через півроку Дніпро .
25Lida• 15 января 2023
Всерівно підвал дає більше шансів на виживання при прямому попаданні. В будинку в Дніпрі зруйновано з другого і все що вище. Перший і підвал цілий, але засиплений. Це реально дає шанс.
ёжовые рукавицы• 15 января 2023
Ответ для25Lida
Ви думаєте там , щось залишилось від першого поверху і підвалу?
ladad19• 15 января 2023
Ответ для25Lida
В Києві були вибухи і лише згодом включили тривогу, і таке не перший раз. В такій ситуації складно зрозуміти що робити і що відбувається. Шахіди коли- краще не виходити з будинку. Підвал у нас не придатний для укриття, до укриття треба ще хвилин 5 йти
HelloKitty18• 15 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
А як не думати( реально вже дах їде
Людей жалко, дуже співчуваю , але звідки ви знаєте, що чекає на вас.
Всім дістанеться від цієї війни.
serebro16-72be• 15 января 2023
Ответ для25Lida
Погоджуюсь. Залишишся під завалами але живий. Поступово дістануть.
чаревна• 15 января 2023
Вчера эмоции держали, адреналин. Сегодня какое то разбитое состояние, беспомощность. Прошлись по району, днем это выглядит еще печальнее...
serebro16-72be• 15 января 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Фундамент всерівно міцніший ніж міжповерхові перекриття
чаревна• 15 января 2023
Ответ для25Lida
Там так горело, практически сутки. Заливалось тоннами воды. Еще не известно, что там в подвале. Может там шансов выжить нет.