Вся такая растыкая• 16 января 2023

Поговорити.

Була в мене тема про свекруху, те що посварилися, і переїзд до батьків. За ці дні, уже криша потихеньку починає їхати, просто від безвихідної ситуації. Я всетаки зібрала дітей і вирішила поїхати на пару днів до батьків, це їй також не сподобалось, також був скандал. Думала залишитися на довше, але через часті виключання світла, в домі стає дуже холодно, одягала дітей тепло, але після того як ввели графік 4/2, то взагалі холод ужасний, малий почав кашляти. Вирішили повернутися, зі свекрухую не розмовляємо, вона робить вид що мене нема і я так само. З чоловіком одні сварки, я вимагаю, щоб орендувати квартиру, а він не хоче бо ми не потягнемо фінансово. Я його розумію, бо і сама знаю, що це не можливо, але всеодно прошу його про це. Уже практично не розмовляю з ним, настрою нема, постійно плачу. Готую їсти в ночі коли кухня вільна, в день стараємось не побадатися на очі, сидимо в кімнаті, виходимо тільки щоб розігрити їжу і помити за собою посуд. Вірно було б помиритися, і знову жити під лупою у свекрухи, посміхатися їй і робити як скаже вона. Але дівчата, ну не можу я себе пересилити навіть подивитися на неї не можу на скільки уже накипіло, з нею практично ніхто не спілкується, вона пересварилась з усіма, навіть з братом. Я не хочу тут обсирати її і підіймати цю тему, але людина вона дуже важка. Поговоріть, зі мною. Скажіть що я не одна така
Кудесница_с_пургеном• 16 января 2023
Народжуйте третього і їдьте за кордон
автор Вся такая растыкая • 16 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Народжуйте третього і їдьте за кордон
Ні, дякую.
Я_канеша_извиняюсь• 16 января 2023
Бедная свекровь, как она это все терпит в своей квартире
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так, бідна. А знаєте вона напевно мазохістка, тому що будь які розмови про те щоб жити окремо вона присікала одразу. Напевно подобається терпіти таку невдячну невістку
ОливьЕЖечка• 16 января 2023
Тримайтесь автор! Сил Вам і терпіння!
Ответ дляОливьЕЖечка
Тримайтесь автор! Сил Вам і терпіння!
Дякую🙏
Я_канеша_извиняюсь• 16 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Наверное вы там обе мазохистки
Со свекровью не разговариваете, ноете, жалуетесь и т.п., но с ее территории уезжать не собираетесь
Тролю как могу• 16 января 2023
Купили бы родителями газовый обогреватель, аккумулятор итд и жили дальше.
So_so• 16 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Так она о своём сыне, а не о Вас.