Аноним Первый• 16 января 2023

Вопрос о двух женщинах

Дано: 2 женщины, возраст :55 лет.

1ая женщина : Разговаривает на философские темы, любит 18 век, поэзию. Любит быть в центре внимания мужчин. Находится на стадии развития 19 лет по ощущениям. Воздушная, легкомысленная, думает о высоком. Легко обмануть, верит мужчинам и все время в поиске того самого.
Готовить не умеет. Боится ответственности. Женственная. Ждёт помощи постоянно от других.
Добрая. Постоянно плачет из-за сочувствия к животным и людям. Меланхолична.

2ая женщина : Пошло шутит. Любит поговорить про ремонт, огурцы в банках. Пообсуждать других женщин. Считает что все знает, во всем разбирается и во всем всегда права. Любит сказать, какой козёл и му*** её бывший муж. Любит цветы. Не любит читать или смотреть фильмы. Практичная. Многое пережила.

Вопрос : если 1ая женщина никак не влияет на жизнь второй, почему 2ую так бесит первая?
НеГолосую• 16 января 2023
Меня тоже бесят лентяйки

Бачу_майбутнє• 16 января 2023
Завидует ее легкости, воздушности и восприятию мира. Я ближе к 2 варианту, но образованна и умна. Карьера. Но всегда завидую ’феям’, которым не надо руководить людьми, зарабатывать деньги и нести огромную ответственность. Меня научили быть лошадью) ее - феей. Но по-другому я не умею и, наверное, не хочу
Сеточка• 16 января 2023
Ну, первая по описаниям с большими валетами , не только для второй. Я бы такую тоже стороной обходила, не переношу людей, которые инфантильно впадают в образ дуры.
Томатико• 16 января 2023
Вероятно в первой есть что-то, чего не хватает второй.
Перловая Кашка• 16 января 2023
Лучше уж быть второй…
Стебель_березы• 16 января 2023
Я второго типа, только все бывшие мужья, отличные дядьки, читать обожаю, видимо, инфантилизм бесит. Есть коллега первого типа, вся такая нежная и загадочная, не знаю, у меня эти великовозрастные, высокоинтеллектуалки, которых надо холить и лелеять, вызывают желание подковырнуть, чтобы спустить на землю.
автор Аноним Первый • 16 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
Ну вот в том и вопрос - а почему? Зачем подковырнуть? Почему это выводит вас из себя, если это по сути чужой человек? Многое же можно менять в себе, а не ковырять в других)) мне интересны именно мотивы)

Электричка• 16 января 2023
Дратує, бо друга часто може не розуміти, як в 55 можна бути такою і як перша взагалі вижила.
Такі як перші часто інфантильні, не об´єктивно сприймають реальність. Часто переоцінюють себе, свій інтелект, романтизм, думки про високе (цим реченням я більше свого інфантильного і безпорадного в побуті і житті тата описую).
Якщо дитина в 19 років застрягне в розвитку на рівні 3 років, то всі розуміють, що це діагноз.
Якщо жінка в 55 застрягне в розвитку на 19, для мене це такий же діагноз. Чому тут заздрити? В душі 19, а на обличчі 55 і пошуки романтичного кохання. Я не вважаю, що потрібно білою простинню накриватися і в сторону кладовища повзти. Але в стосунках в 55 часто є більше приземленості, а не романтики. Цінності змінюються.
Захоплення викличе швидше приземлена, успішна, сильна жінка з твердим характером, яка, при цьому, в 55 виглядатиме чудово, матиме стосунки. А не інфантильна романтична ’малолітка’ з віковими змінами.
Знаю про що говорю, порівнюю з колегами. Одна в 50+ з чудовим виглядом, ін´єкціями краси, стильно вдягнута, трохи стервозна, з високою самооцінкою і щаслива в стосунках. Інша з більш звичайним виглядом, без ін´єкцій, одяг не надто стильний, з банками огірків, але красива і цілком щаслива в шлюбі. І третя в 50+ - інфантильна, обезбашена, не приземлена, в коротких міні платтях і віковими змінами, розмовами ’про високе’ і суцільними побаченнями з сайту знвйомств. Але без відчуття стилю, без мудрості, яка набувається з віком. На одній із співбесід їй відмовили і м´яко натякнули на вік, а вона нафантазувала, що напевно робота вимагає інтим і в цьому причина відмови. Мила, безобідна і вразлива, але враження від неї ’обніму і плачу’.
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляАноним Первый
Бо «воздушная, легкомысленная, думает о высоком, легко обмануть» зазвичай вішає вирішення своїх проблем на інших і навіть не розуміє, що іншим приходиться напрягатись. Для таких проблеми самі повітряно і легко вирішились. Якщо тип 2 практична, то вона розбирається, пробиває, вирішує і тд. І перша для неї інфантильна нахлібниця
автор Аноним Первый • 16 января 2023
Ответ дляЭлектричка
Мені цікаво, чому такі жінки дратують, чому на них просто не фіолетово?
Наприклад у людини родимка - ну є і є, ніхто про це не говорить.

Але жінки 2 типу іноді просто покриваються цятками, коли спілкуються із жінками 1 типу.

І мені цікаво, що саме задіває таку жінку?

Бо те, що нас задіває - зазвичай нами керує.
автор Аноним Первый • 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я майже отримала відповідь на своє питання. Дякую
Стебель_березы• 16 января 2023
Ответ дляАноним Первый
Потому что человек любит привлекать внимание, на свои проблемы, некоторые решаются одним звонком. А ещё, работа от этого страдает, пока она выйдет из образа.
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляАноним Первый

Бо родимка - то родимка. Є, та й є. А перший тип змушує інших до якихось дій і сприйняття чужих емоцій, які вони не вважають нормальними. От якщо ваша 3-річна дитина довго ниє, що в неї цукерка впала, ви теж зрештою розсердитесь. А якщо вам доросла жінка про якусь інфантильну фігню розказує, скільки ви витримаєте? Особливо якщо ця сттуація на вашу думку вирішується за 3 хв вольовим рішенням
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
А яким чином ця інфантильна жінка виявилася прикута до когось? Розказує фігню- можна не слухати. На тій самій роботі. Навушники у вуха і до побачення.
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Зеркально - а чому я маю вдягати навушники? Нехай сидить і мовчить
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
Тоді мають мовчати всі. Пропишіть це в трудовій інструкції та статуті організації і дотримуйтесь. Виходить, що умовна інфантильна Галя бісить когось тим, що хоче, щоб її проблема була вирішина за рахунок когось іншого. Але і проблему «вона мене напружує» хтось також хоче вирішити за рахунок тої самої Галі, а не легко відсторонитись.
Тут «шашечки або їхати». Якщо заважає роботі- то діло одне, тоді це питання підіймається в колективі та з керівництвом. Якщо бісить просто- ну упс, всі ми когось чимось бісимо.
Стебель_березы• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ой, не все работы такие, когда можно одеть наушники, иногда от работы одного, зависит работа второго. А первому, надо настроиться, посидеть, подумать, обсудить со всеми, чтобы все вселили уверенность, какая Маша молодец, а тогда Маша что-то сделает.
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене в колективі всі адекватні, не маю проблем, щоб міняти посадові. У автора було питання чому бісять - я дала одне з можливих пояснень. Що з цим робити автор не питала. В ідеалі - першій подорослішати, другій - знайти практики для заспокоєння, якщо аж плямами йде
Электричка• 16 января 2023
Ответ дляАноним Первый

Важко сказати. Якщо від другої жінки справді нічого не потрібно, то причин дратуватися нема.
Хтось коментував про заздрість. Може і так, бо друга так не вміє і погрузла в побуті.
Але, можливо, перша несвідомо чекає від другої якоїсь допомоги, бо безпорадна. Можливо забагато говорить, повчає, коментує, нав´язує свою точку зору.
Мене от в супермаркеті така інфантильна ’юнна’ дама колись зупинила, спочатку подякувала за те, що я в масці (якраз під час ковідоістерії), потім почала хвалити свого стоматолога (’красивий молодий хлопчик’), а під кінець кокетливо запитала мене як вона виглядає. Вона, напевно, з діагнозом була. Але от що тут відповісти, якщо загалом вдягнута стильно як фея, але макіяж і стрілки криві, маска брудна, вигляд безглуздий. То я вже крайність описую, але хід думок зрозумілий.

Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І ок, якщо ще просто говорить і можна навушники вдягнути. Але якщо ця інфантильність і в роботі проявляється, від якої інші залежать? Ну буде, та й буде так... Я боюсь щось робити... Комусь приходиться це розгрібати, ніби власної роботи мало
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляСтебель_березы
А навіщо грати в цю гру? Маша, давай по ділу, потриндиш потім. Маша, не тягнеш роботу- на вихід. Маша, тут не дитячий садок, клієнти чекають.
Так, жахливо і без розуміння глибокої внутрішньої організації.
Це не стосується ситуацій, коли у людини щось трапилось і треба дати час прийти в себе та підтримати, а тільки таких Маш.
У нас була така на роботі колега на паралельному проєкті, але сиділа в одному офісі з нами. Дістало- пішли організували собі новий окремий офіс за рахунок компанії, все.
Ну тип «навіщо страждати, якщо можна не страждати».
Советчицы тоже плачут• 16 января 2023
Все мы не любим ’не таких’. Это вшито в человеческую программу.
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
А навіщо розгрібати? Тому, певно, деяких і дратує, бо вони вструпають в цю гру. «Ой, я така слабенька і тупенька, врятуйте мене від цього жахливого завдання». І тут у пані номер два підіймає голову радянська дівчинка, яка ще з піонерії «всім допомогти, нікого не кинути, все зробити на відмінно» або це гра на гордості «вона така тупенька, а от я розумна і класна і зараз все вирішу. Бо чого до мене з цим звертаються- бо я ж тут найкраще в цьому тямлю». Тут питання чому тягне вступати в цю гру? Якщо можна чітко усвідомлювати свою мету та відповідальність і не навішувати на себе турботу про 100 Маш?
Стильная штучка• 16 января 2023
Я зазвичай всяких людей люблю і ними цікавлюся. Але якщо мені навязливо намагаються пропихнути в голову якусь езотерику чи астрологію, бо їм в голові зірки шепочуть, то я буду дуже роздратована. Ну і в побуті - перша може не знати, за який кінець швабри взятися, а ти, друга, вмієш поли мити, то й мий за двох.
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тобто навіщо розгрібати?)) є робота, яка має бути зроблена колективом, де у кожного своя ділянка. Якщо одна ділянка прогинається, то колектив її витягує. Так, можна жалітись начальству про те, що один працівник систематично не робить свою роботу, нехай приймає рішення. Але робота загалом має бути виконана в повному обсязі і вчасно.
Я просто уявила, ви наприклад замовили переклад тексту, його графічне оформлення і верстку в брошуру. А вам кажуть, ой там дизайнер свою роботу не зробила, а її колега сказала, що це не її замовлення і вона чуже робити не буде, бо та Галя вже дістала. То ми вам просто ворд в пдф зберегли))))
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так на таких «колективах» і їдуть. І якщо неадекватне начальство, то все так роками буде, бо «ну а що, закрили ж діру якось. Працює, то і не чіпай». Достатньо один раз просрати строки, щоб керівництво почало ворушитися і щось з Машею зробило.
Бабка в тапках• 16 января 2023
Ответ дляАноним Первый

Потому что 2й тип - это лошадки хабалистые, которых такими приучили быть с детства 😀
Они тянут всю жизнь себя и всех. Для меня это не женщина, скажем так, а забористый мужичок в юбке.
Обхожу таких стороной, они не вызывают притяжения, на них не хочется смотреть. Она не построила жизнь так, чтоб было удобно ей, для своего удовольствия, а взяла эту лямку и кинуть не может... Выдавая это за сильную, независимую и решающую всё
Вот и всё )
Они не бесят, нет, это слишком энергозатратно
Просто действительно не хочется быть такой, общаться не хочется
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, ми далеко пішли. Я теж знаю способи, що робити, мені не треба пояснювати. Я до типу, який вирішує, а не жаліється)) Але ми говоримо про те, ЧОМУ такі Маші бісять, а не що з ними робити. А бісять саме через те, що їздять по вухах, провалюють роботу, змушують ходити до керівництва і щось з ними робити. Словом, без Маші життя було б простішим
Кондуктор троллейбуса• 16 января 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так, тут Ви праві. Я далеко загрібла) але мене Маші якось не бісять, або не так, щоб дуже. Ловлю Дзен та не відчуваю провини відстоюючи свої кордони (слава психотерапії) тому якось так
Там-тарарам• 16 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Вот и всё )
Це хороший коментар. Автор, зверніть увагу. Перший тип не бачить сенсу у тому, щоб його хтось бісив. А другий тип - має достатньо енергії і вважає, що його це обходить. Відповіді чому так немає, просто ми всі різні, різний темперамент, характер, швидкість реагування. Як родимка, про яку ви писали. Хтось такий, хтось інший