Мальчижка• 16 января 2023

Заміна паспорта у 45 років

Підкажіть, будь ласка, чи можна замінити паспорт громадянина України в ЦНАПі не за місцем реєстрації? Живу і зареєстрована в Дніпровському районі м.Києва, але ЦНАП Деснянського району набагато ближче. А до свого добиратися з двома пересадками.
Закордонний робила там без проблем. А як зі звичайним? Планую книжку замінити на ID картку.
Чи це взагалі треба робити не в ЦНАПі, а в районному відділі ЦМУ ДМС?
45 виповнилося менше місяця тому
ПоЗиТиВнАя• 16 января 2023
Думаю, можно
Я из Харьковской области, загран деала в Днепре, фото в 45 - в Одессе
Зоркая Зорро• 16 января 2023
Можно в любом ЦНАПе в удобное вам время в течение ВП +45 дней после его окончания
А я женатая• 16 января 2023
Можно.цнап.
Женамужная• 16 января 2023
Безкоштовно вклеюють фото , протягом місяця з д.народження, або робити новий, тобто ІD карту, я вклеїла фотку в паспорт у січні
Женамужная• 16 января 2023
В районному відділі ЦМУ ДМС?
автор Мальчижка • 16 января 2023
Ответ дляЖенамужная
В ЦНАПі вклеювали за місцем реєстрації?
автор Мальчижка • 16 января 2023
Ответ дляЖенамужная
В районному відділі ЦМУ ДМС?
Районний відділ Центрального Міжрегіонального Управління Державної Міграційної Служби.
Чи у Вас знак питання зайвий? І Ви саме туди звертались?
Вибачте, туплю трохи
Сиреневенькая• 16 января 2023
Ответ дляЖенамужная
Немає зараз обмеження в 1 місяць. І пізніше можна вклеїти, якщо паспорт в нормальному стані
Женамужная• 16 января 2023
Ответ дляМальчижка
Вибачте, туплю трохи
Зайвий, спішила
Женамужная• 16 января 2023
Ответ дляСиреневенькая
Тоді взагалі красота.
Зоркая Зорро• 16 января 2023
Ответ дляМальчижка
В ЦНАПі вклеювали за місцем реєстрації?
Почему все читаю выборочно ответы?
В любом ЦНАПе
В любое время пока не закончится война + 45 дней
Зоркая Зорро• 16 января 2023
Ответ дляЖенамужная
Очень хочется увидеть ссылку на закон, что СЕЙЧАС действуют правила 30 дней.
Нафига писать, если вы не знаете?