Светлана777• 16 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Я спросила, потому что это странно.
Моего коллегу отправили на учения на ЗУ, там он был 3-4 месяца, сейчас работает на каком-то объекте Укрзалізниці. Он верующий человек и пацифист, на передовую его не отправили..
Да много чего странно,я вам скажу....это только по телеку рассказывают,что людей достаточно и мобилизации нет.
А на самом деле никого не списывают. Мы консультировались с юристом....
А ещё,бригада мужа уже больше месяца на передовой,а зарплата по старому,как в тылу....
Я уже молчу о том,что абсолютно все обмундирование они покупали за свой счёт.
Oasis in the Desert• 16 января 2023
Ответ дляСветлана777
Должна быть около 140 тыс.грн.
Oasis in the Desert• 16 января 2023
Ответ дляСветлана777
Нет,не дали....
Это незаконно. Нужно звонить в бухгалтерию.
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ длямаринаЧ
Я не кричу
Я не хочу чтоб забирали всех подряд,не хочу чтоб гибли,чьи то дети,мужья
І я хочу щоб не забирали Нікого на війну.
Але😰😰
Ответ дляOasis in Desert
Я спросила, потому что это странно.
В каждом городе у них к сожалению свои правила и законы
Ответ дляTerramiss
просто слабкі духом люди. я особисто знаю кілька людей, які на початку війни плакалися що требе домовлятися і будь яким способом припиняти війну. Ні вони не за рашку. просто бояться за свої життя і комфорт.... нажаль.
на початку війни, у березні..я теж вважала, що це треба припинити за будь що..На будь яких умовах. Але ..агонія тільки почалася. Це можливо було тільки в перші дні війни
Ответ дляSmusish
Я вас запамятала, ще з тем, які були перед війною,буде наступ чи ні. Ви тоді писали, що не залишите чоловіка вдома і будете з сином лише вдома, підтримувати чоловіка. Він наче військовий у вас? І дуже здивувалась коли після початку війни ви відписались що вже виїхали з дитиною. Ще памятаю, хтось писав, ( здається це не ви) що якщо буде війна то чоловік воюватиме, а вона йому патрони подаватиме. От як ми всі люди, думаємо одне, а коли наступає ситуація то робимо зовсім інші вчинки.
Це точно.
Я дружина військового.
Все вмовляла не лізти нікуди, не геройствувати. Сама думала, що сидітиму з дітьми в підвалі, тихенько, не висовуючись.
Реально - з перших днів волонтер, як бахнуло біля будинку - побігла перша допомагати, бо завжди носила з собою тривожний рюкзак з медикаментами. І таки лізла в небезпеку.
Так що так, думаємо одне, робимо інше.
Я дружина військового.
Так що так, думаємо одне, робимо інше.
Борисфенка• 17 января 2023
Ответ дляOL@
мы в 41 году??
Так. Йде третя світова війна. Ви ще не помітили?
Черноморская ривьера• 17 января 2023
Ответ длямаринаЧ
Все там есть,чтоб нанимать,это нам чешут
Вы вообще понимаете,что вы пишете, никаких сомнений и стыда за свои слова точно нет?
Ответ дляOllka
Це точно.
Я дружина військового.
Так що так, думаємо одне, робимо інше.
Я дружина військового.
Так що так, думаємо одне, робимо інше.
Так, це ще раз показує, що ми всі самі себе незнаємо жо кінця. Як можна бути впевненому в комусь, якщо довіряти самому собі то вже не правильно. Перемоги нам по скоріше, щоб закінчився цей Ад на нашій землі.