Темканика• 16 января 2023

НАТО - Війна в Україні знаходиться «у вирішальній фазі» – Столтенберг

Війна в Україні знаходиться «у вирішальній фазі», «тому важливо, щоб ми надали Україні зброю, необхідну їй для перемоги», - сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв´ю газеті Handelsblatt у неділю, 15 січня.

«Нещодавні зобов´язання з важкої бойової техніки важливі, і я чекаю більшого в найближчому майбутньому. Військова підтримка України – найшвидший шлях до миру», – сказав Столтенберг.

Коментарі пролунали напередодні зустрічі Контактної групи з питань оборони України, яка координує постачання зброї Києву на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

Столтенберг заявив, що президент росії владімір путін припустився помилки, напавши на Україну.

«Він переоцінив силу своїх збройних сил. Ми бачимо їхні помилки, відсутність морального духу, проблеми з керівництвом, погане обладнання», - сказав він.

Столтеберг не очікує нормалізації відносин із росією навіть після закінчення війни — принаймні доти, доки путін перебуває при владі. Генсек НАТО вважає, що російський президент «хоче іншу Європу» — таку, «в якій він зможе контролювати сусідів». Крім того, «путін розглядає демократію та свободу як загрозу своєму режиму».
автор Темканика • 16 января 2023
по теме-оружие дают хорошее.то что для прессы-одно а в реале больше.сто наших котиків уже в сша проходять навчання по петриоту.русня готуй пакети.перемога 2023 ну і байдену перемогу в 2024 на виборах)
любительница• 16 января 2023
Ответ дляТемканика
Супер! Важно, чтобы побыстрее это оружие было у наших ЗСУ. Чтобы было чем жарить кацапов СЕЙЧАС.
Пусть Вселенная бережет наше ЗСУ!!!🙏🙏🙏🙏🙏
Oksana-f9a3• 16 января 2023
Головне щоб не пішли більше на нас, так лякають ці новини
Йцфыяч• 16 января 2023
Ответ дляТемканика
Ще б трошки побільше і пошвидше, а так ну ми дуууже вдячні!!! Це приємні новини і британці дуже потішили сьогодні
автор Темканика • 16 января 2023
прочтите списки что дают нам.там русня со своими винтовками отстает на 30 лет.и по теме 100 украинских военных прибыли в США для обучения работе с системой Patriot
галлея• 16 января 2023
Ответ длялюбительница
Скоро год войне а мы все оружия ждем
любительница• 16 января 2023
Ответ длягаллея
Скоро год войне а мы все оружия ждем
У вас есть другой план, не ждать оружия?
vikahma09• 16 января 2023
І це ж вам платить хтось за ці теми. Якась дивна людина чи організація…
галлея• 16 января 2023
Ответ длялюбительница
Вы хотели сказать « выбор»?
Квітка України• 16 января 2023
Ответ длягаллея
Скоро год войне а мы все оружия ждем
Да....мы все время верим и надеемся! Но очень сложно держаться, когда столько смертей каждый день! Я себя все время уговариваю.выше нос! Скоро! Скоро! Иногда таблетки пью, иногда алкоголь...когда совсем грустно
Леска• 16 января 2023
Тим часом русня посейдон здала на бойве чергування
любительница• 16 января 2023
Ответ длягаллея
Вы хотели сказать « выбор»?
Ок, у вас есть другие предложения?)
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
этот Столтенберг всегда был не многословен.три слова скажет и все...а тут все изменилось.я думаю это связано с выборами в сша 2024 и в ес.эта война уже всех задрала и мобилизация русни тоже ускорила процесс выдачи нам нормального оружия и это не оборона это контрнаступление.в румынии самолет разведчик на 1000км видит.будет нам помогать валить чмобиков еще до поля боя.нато натыкало спутников везде.а русня боится сбивать ибо это прямое столкновение с нато.
oksigen_ks• 16 января 2023
Кто автор
- сразу понятно по заголовку. Кимберли-Манька снова в деле
Йцфыяч• 16 января 2023
Ответ дляТемканика
Я зараз маю колегу, його син в Румунії, льотчик) як раз запускає оці розвідувальні дрони
Love_Love_Love_• 16 января 2023
Ответ дляТемканика
Чесно, не знаю як тішитись тим подачкам в період коли щодня йде геноцид мирного населення. Про бійців я просто мовчу
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляoksigen_ks
Кто автор
я не кимберля.но я прекрасно понимаю какие для вас это ужасающие новости)но увы и ах.вот официально https://zn.ua/ukr/WORLD/vijna-v-ukrajini-perebuvaj...
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляvikahma09
подгорает?верю.. ’страаашнооо’.
АлександраА• 16 января 2023
Сьогодні прочитала + експерт, якому я довіряю, частково підтвердив цю інформацію:
🇬🇧Велика Британія надала Україні пакет військової допомоги:

✅14 танків «Challenger 2»;
✅30 гармат AS90;
✅100 одиниць бронетехніки, включаючи БТР «Бульдог»;
✅десятки БпЛА;
✅100.000 артилерійських снарядів;
✅100 «вдосконалених ракет»;
✅запасні частини для підтримки українських танків та броньованих машин.
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
то не тіштесь.ну хто вам не дає.
сладкий_ноябрь• 16 января 2023
Чего ж оружие не дает нато?
1% от в них запасов выделило. Смешно
mamarama• 16 января 2023
Ответ дляАлександраА

✅14 танків «Challenger 2»;
✅30 гармат AS90;
✅десятки БпЛА;
✅100.000 артилерійських снарядів;
✅100 «вдосконалених ракет»;
А надо в два-три раза больше.
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляАлександраА

✅14 танків «Challenger 2»;
✅30 гармат AS90;
✅десятки БпЛА;
✅100.000 артилерійських снарядів;
✅100 «вдосконалених ракет»;
они не скажут правду.это война.и правильно.пусть сюрпрайс оркам будет.
АлександраА• 16 января 2023
Ответ дляТемканика
Ну поки офіційно так: https://www.gov.uk/government/news/pm-accelerates-...
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Чего ж оружие не дает нато?
1% от в них запасов выделило. Смешно
это ваши мысли.а вот свежие заявы нато совсем отличаются от них
АлександраА• 16 января 2023
Ответ дляmamarama
А надо в два-три раза больше.
Англійські танки (не старі радянські, а саме англійські!!!) - це круто. Хаймарси також спочатку дали лише штучно. Гармати також зайвими не будуть.
І це лише Британія и ще до чергового Раммштайну.
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляmamarama
А надо в два-три раза больше.
они не дают в прессу инфу.это война.они не обязаны это делать
автор Темканика • 16 января 2023
вот надо было раньше так...уже давно б ту чуму выгнали с нашей земли...
Businka_05• 16 января 2023
Ответ дляvikahma09
Она не одна тут такая. Они группой работают. Стиль постов, как под копирку.
автор Темканика • 16 января 2023
Ответ дляBusinka_05
не судите всех по себе.вашу ’группировку’ тут знают все)читайте новости.даже если они для вас неприятны.