Федорино Горе• 16 января 2023

Постійно хочу їсти, думаю весь час про їжу.

Вже сил немає так далі жити, як свиня, тільки б обіжратись. Схуднути неможу ніяк, бо постійно голодна. Тільки їжа приносить мені радість та позитивні емоції. Була у психолога, ходила на гіпноз - не допомогло. Що ще зробити щоб схуднути?
Сама не знаю• 16 января 2023
Психиатр, я вам как врач советую

автор Федорино Горе • 16 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Психиатр, я вам как врач советую
?????
Oksana-f9a3• 16 января 2023
Можливо у вас стрес, я сама стала обїдатися під час війни
Сама не знаю• 16 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
?????
Что вам не понятно, конкретно?
Пустощі-веселощі• 16 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
?????
Не удивляйтесь. Это совет правильный. Это врач, который занимается в том числе такими проблемами.
Лень гуглить• 16 января 2023
А что Вы делаете, чтобы иметь радость и положительные эмоции?
Я вот часто с мужем хожу на свидания, встретиться с друзьями, где-то бываю как мама, мне очень приятно, что я хорошо выгляжу.
РозаЛюксен• 16 января 2023
І я така стала...

Фима Собак• 16 января 2023
Цукор, ттг, інсулін здавали?
Лама_мама• 16 января 2023
Інсулінорезистентність?Щітовидка?Треба для початку пройти обстеження
Барбитта• 16 января 2023
Сахар в крови проверяли?
Куда ж без меня• 16 января 2023
Баріатричну операцію зробіть
Кашка-маняшка• 16 января 2023
Якнайменше часу проводити вдома та наодинці. В мене таке ж. Помітила, що я постійно їм, коли нема чим зайнятись. Тому робота, прогулянки, хоббі, що завгодно, але не сидіти вдома.
Советничаю тут• 16 января 2023
Пийте. Тепла вода тамує голод.
Не любовница• 16 января 2023
а что мы едим?
Свезло так свезло• 16 января 2023
Це гормони. Спробуйте білкову дієту
Советничаю тут• 16 января 2023
Піду з*їм ковбаси з хлібом. Чудова тема на ніч.
автор Федорино Горе • 16 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Їм здебільшого на роботі (у мене сидяча робота, яку я ненавиджу) і вечером коли всі сплять. Коли я вдома я зайнята, на вихідних теж, і про іжу тоді навіть не думаю .
Король дивана• 16 января 2023
Психологический голод у вас
Есть чем заниматься, работа, хобби,семья?
Какой вес у вас?
автор Федорино Горе • 16 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Что вам не понятно, конкретно?
Чим мені допоможе психіатр? І який діагноз мені поставить крім «жирна» ? Просто цікаво? І чим мене буде лікувати?

автор Федорино Горе • 16 января 2023
Ответ дляКороль дивана
Психологический голод у вас
Какой вес у вас?
Робота, + підробіток , діти, чоловік, батьки, всі разом на кучі. Постійно стомлена, робота мені не подобається з чоловіком проблеми
Доктор Хаос• 16 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Це гормони. Спробуйте білкову дієту
Щоб ще більше гормони ухайдокати? Білкова дієта 🤦‍♀️
Лень гуглить• 16 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
Чудес не будет. На работу берите здоровую пищу, ночью просто прекращайте есть.
И меняйте образ жизни. И для семьи только +.
Доктор Хаос• 16 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
То у вас високий рівень кортизолу скоріш за все
Кашка-маняшка• 16 января 2023
Ответ дляФедорино Горе
В мене те саме. Ви самі бачите, що коли ви зайняті, про їжу ви не думаєте. В ідеалі поміняти роботу, якщо це неможливо беріть на перекус некалорійне. Ви з ким живете?
автор Федорино Горе • 16 января 2023
Ответ дляКороль дивана
Психологический голод у вас
Какой вес у вас?
Психологический голод , 100%
Маргарита и Мастер• 16 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Психиатр, я вам как врач советую
😳
Свезло так свезло• 16 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Правильна дієта, з овочами
Курочка-чубаточка• 16 января 2023
Їжа для вас - радість. Тобто джерело дофаміну, гормону щастя. От організм її і вимагає. Вам треба знайти джерела іншої радості і замістити щастя від їжі
Маргарита и Мастер• 16 января 2023
Ответ дляСама не знаю
Что вам не понятно, конкретно?
Мені також не зрозуміло до чого тут психіатр і чому потрібно починати з нього
Маргарита и Мастер• 16 января 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
В останню чергу тільки