Можливо хтось вже шукав чи їздив? Треба перезагрузити мозок. Але без інтернету не буде навчання і роботи. Як виявилося не так легко знайти житло з постійним інтернетом та генератором. Є дуже дорогі готелі. Шукаю середні варіанти. Можливо хтось щось підкаже. Олх вже вивчила)
Ответ длявсеЛенаЯ
Щодо інтернету то зі старлінком хіба шукайте.
В мене вдома оптоволокно , але провайдер (powernet) напевне десь у точці роздачі не має акумуляторів нормальних, лише годину тягне після відключення. А відключають зараз на 4+ год.
У мене в будинку (Київ) більше 30 годин є після відключення і це дуже виручає.
Ответ дляInna_A
В мене діти на 4g вчились онлайн нормально. У Франківську взагалі чомусь капець з мобільним інетом, а в горах норм. Може тому що вишки відносно нові чи споживачів менше. Не знаю.
Ответ длявсеЛенаЯ
Просто треба 4 уроки дитини і мої ще уроки, це пів дня, тому й шукаю зі світлом
Success2013• 16 января 2023
Ответ дляInna_A
Какой у вас провайдер?
Ответ длявсеЛенаЯ
То хіба хтось зараз тут конкретно відпишеться.
Ми в Польші в горах були, то трапився такий регіон, що жах а не інтернет був, часом взагалі не працював. Гори то така штука, що тут є через пару сот метрів нема.
Тому тут й запитала, можливо хтось вже десь був і може порадити. Тому що всі господарі кажуть, що ідеальний)