Ms. Доброта• 17 января 2023
Чому тут так
Якщо жінці зраджує чоловік, то вона себе не поважає, думка більшості.
В іншій темі навпаки купа порад, як на те закрити очі і взагалі нічого погано не сталося.
Що ж повернемося до першого. Може не поважає себе, а мудра та розумна, і має розуміння,що чоловік не буде все життя спати з одною і тою ж жінкою, і це взагалі зовсім не міняє відношення до неї.
Щодо мене то прошу не клювати. Я взагалі не одружена та щей по характеру ревнива дуже, і так мої думки щодо цього з´явилися після спілкування з одруженим чоловіком.
сама себе прекрасная• 17 января 2023
не спать с одной женщиной в смысле с женой? Или не будет одна и та же любовница?
Ластоноша• 17 января 2023
Ок. Тогда и женщина имеет право на разнообразие с другими мужчинами. Вот только мужья, почему-то, от этого не в восторге. В 99% уходят вместо того, чтобы мудро молчать. Так ли верна ваша теория?!
Ален Кулон• 17 января 2023
Тому шо чоловік слабий ДУХОМ, і шукає таких жінок слабих для піднімання авторитету чоловічого характеру, а для жінки це принизливо, у Вас самооцінка занизлива
сама себе прекрасная• 17 января 2023
Я считаю что тут вообще много рассуждают и только со своей колокольни, что и логично, а люди все разные и у всех свои причины жить и закрывать глаза или уходить.
К уважению к себе это не всегда имеет отношение в обоих случаях
сама себе прекрасная• 17 января 2023
Ответ дляSo_so
Нужно делать то, что для тебя лучше.
вот! это и есть основой уважения к себе.. как лучше себе, а не кому то там
Ms. Доброта
• 17 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Треба тоді зраджувати ,щоб він не знав,логічно же і чоловіки так само зазвичай стараються,щоб дружина не вкурсі була
МУСЯкомарова• 17 января 2023
А потом, в 50+, когда уже стоять не будет, будет думать куда бы пристроить свою жопу, что бы ухаживали за ним. А в остальном, да, пусть лазит по чужим бабам. Полигамные же, чо. А мы мудрые. Ага.
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Нахрена тогда жениться и замуж виходить, на хрена ответьте мне пожалуйста, может я чего то не понимаю
сама себе прекрасная• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
то есть изменяют априори только по этой причине?)) Вы очень заблуждаетесь
Летчица• 17 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
А смысл вообще такого брака?
Первая ласточка инфляции• 17 января 2023
«Якщо жінці зраджує чоловік, то вона себе не поважає»
Вважаю, що то чоловік себе та жінку не поважає і дозволяє собі зраджувати
сама себе прекрасная• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
сколько Вам лет?
Ластоноша• 17 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
А вариант не изменять не подходит?
Кукусикиииииии• 17 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Мой молчит и не п@@дит
Ластоноша• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
Попробуйте подумать над сутью моего ответа.
Упругая попка• 17 января 2023
У мудрой и разумной не будет мужа лоха и изменщика. Соответственно и проблемы такой не будет
Малявка-козявка• 17 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Ох, яка наївність
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляЛастоноша
Взаимная месть, не нравится мне это
Упругая попка• 17 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Ох, яка наївність
Сразу видно кто рогатый. Не истерите так
Малявка-козявка• 17 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Ніяка мудрість та розумність, краса та інше не зможе допомогти, якщо воно захоче загуляти.
Мяо мой мяо• 17 января 2023
Цікаво, а де повага до себе в прийнятті того, що тебе зраджують, ризику підхопити венеричні, приниженні та вірогідності ділити спільно нажите з позашлюбними дітьми?
В прийнятті зради немає поваги до себе та мудрості, але є страх залишитися з голою дупою на морозі, та і все.
Ms. Доброта
• 17 января 2023
Ответ дляЛастоноша
А вариант не изменять не подходит?
Ну хай не зраджує, чоловік все одно буде зраджувати
Ms. Доброта
• 17 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Яка ви наївна,Боже!
Упругая попка• 17 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Умная женщина с муд..дом жизнь не свяжет.
Ms. Доброта
• 17 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Ви також можете бути ’рогатою’ просто не знати про це ще,або взагалі не дізнатися ніколи.Це життя і всі через це проходили незалежно від того знають вони про це чи ні
Упругая попка• 17 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Яка ви наївна,Боже!
Нет. Это просто у вас в жизни все не так. По себе и судите.
Упругая попка• 17 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Говорите только за себя, не расписывайтесь за других. Изменяли вам, примите это. Но так не у всех. Не утешайте себя таким способом
Ms. Доброта
• 17 января 2023
Ответ дляМалявка-козявка
Гарний приклад тому це принц Монако