фан L.O.S.T.• 17 января 2023
Ви виливаєте жир у раковину?
Наприклад, олію після смаження. Я все таке подібне виливаю в унітаз, попередньо унітаз трохи обробляю доместос або декілька крапель засобу для посуду, щоб не замащувати унітаз і жир не лишався на трубі.
Коли жили з мамою в евакуації - вона абсолютно все виливала у раковину: і жир, і змивала залишки з тарілок (сметану, гірчицю і тд) - я в таких випадках збираю шматочком паперу, а у раковину ставлю посуд абсолютно без залишків їжі, соусу.
Як робите Ви?
Тут надолго• 17 января 2023
Ответ дляnavariya
Ключова фраза: мити - коли працюєш на роботі - не до того...(( а а
Ні, так раковина то само собою. Жирний посуд і т.д. але ж унітаз, холодна вода бррр
Тут надолго• 17 января 2023
Ответ дляnavariya
Не фонарь• 17 января 2023
Все в раковину. В унитаз не удобно, капли иногда стекают могут на пол, на силушку попасть.
Творческий типаж• 17 января 2023
Выливаю остатки масла в раковину.
Тарелки ополаскиваю от остатков еды перед посудомойкой.
Дама_с_караваем• 17 января 2023
Ніколи не виливаю, ні в раковину, ні в унітаз. Не хочу, щоб той жир опинився у дніпровській воді. Та й труби шкода, бачила, що звідти ллється чорне, масне, фу).
Вибираю паперовими рушниками чи ганчірками (нічого текстильного не викидаю, ріжу на невеликі клапті для цієї мети).
фан L.O.S.T.
• 17 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
В мусорку. Яка дебільна звичка в наших людей борщі і інше сміття виливати в унітаз🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
При чому тут борщі ? Питання за рідкі відходи, не про картоплю та інше!
Ви залишки юшки від супу висипаєте у сміттєве відро ?
фан L.O.S.T.
• 18 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Так, гущу у відро, рідке в раковину. Ну не в унітаз, дивно що дорослі люди не розуміють що унітаз то не смітник.
Воно шо з раковини, що з унітазу все йде в загальну каналізацію)