Привіт всім, я продовжую розбирати шафу. Костюм новий, не носила . Замша. Можно S
Сукню Vintages чесно одягала 2 рази. XS ( причому в ребрах, так вона і на S підійшла б)вона дуже гарна , але потребує прання, ручного бажано, бо там мереживо. Я побоялась прати, якщо бути чесною.
Пишіть в приватні, відразу з тим, шо саме хочете. Віддаю, як завжди тій, хто перша напише.
Дівчата, я віддала і віддаю багато речей, відправляю укр і новою поштою, але доставку сплачуєте ви. Дякую за розуміння.