Проня_Прокоповна• 17 января 2023

2023. Мабуть рано робити висновки, бо тільки початок року, але…

Я одна відчуваю, що все йде по одном місці?
Чи то тільки в мене так? Якась така маленька Надія і новорічну ніч була а воно все йде якось ще гірше ніж в минулому році😭😭😭
Nessi• 17 января 2023
Є нижче, тема все пропало,очень тревожно,не хочу уезжать,так все по-домашнему.Нащо кліпати їх раз в годину.
Болаболик• 17 января 2023
🍑 вот туда .. пока такие ощущения
fruhling007• 17 января 2023
Ответ дляLoredana17
ФСЬО!!))
Ех, Леопольд, подлий трус.
Kvitkaliliia• 17 января 2023
Ответ дляИннecca
Бо, мабуть, вигідно
Джусс• 17 января 2023
Іноді йде швидко, а часом повільно.
Сльози нічим не допоможуть.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 17 января 2023
Адміни в нас чарівники, роблять дива, подарували автору Надію
Вже не плаче)
oksanav• 17 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Бо, мабуть, вигідно
Замовлення кураторів кацапських. Кочегарити народ.
У кацапів все «йде по одному місці» (кацапська орфографія збережена )
Пекельні борошна кожному кацапу бажаємо!
А у нас в Україні все буде добре
emerald_88• 17 января 2023
31 грудня нічого не закінчується, а 1 січня нічого нового не починається. Земля обертається постійно, тому можна брати за відлік будь яку мить в будь-яку дату і від неї відраховувати ’новий рік’.
Якщо думати так як я, то і не буде розчарувань , як у вас. Все може змінитися в будь-який день.
Джусс• 17 января 2023
Ответ дляГу го гу го гу
У меня надежд особых не было, потому и нет разочарования. Идет война, соответственно, становится хуже с каждым днем, а не лучше
Да, оркам становится все хуже. Так и должно быть.
fruhling007• 17 января 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Вже не плаче)
Витерли сльози, відкрили очі таким, як я. Меджік
Nessi• 17 января 2023
Згадалась мені народна творчість,ще чула перед війною.От нехай анонімки собі проспівають,тож з їхнього любимого фільма.

Что происходит на свете?
- а просто .уйня!
Просто .уйня, полагаете Вы?
- Полагааааааю.
Я ведь и сам, как умею, .уйнею страдааааю.
Эта .уйня просто поработила меня.
- Что же за всем этим будет?
А будет .издец!
- Будет .издец, вы считаете?
Да, я считааааааю.
Я ведь давно эту жизнь .издецом называааааю.
Люсильда.ua• 17 января 2023
Ответ дляГу го гу го гу
У меня также. Я настроена, что год будет тяжёлый. Но надо работать, чтобы и семью содержать, и платить налоги, в том числе военные отчисления. Ребенок должен учится, не расслабляться. Может быть и хуже. Но надо быть готовыми к разным сценариям. Пока задача номер один - пережить зиму, с апреля по-любому будет легче, так как будет светлее и начнет теплеть. Ищите позитив хоть чём-нибудь. Зато в 2024 мы точно отпразднуем победу,!
Mussja• 17 января 2023
Це яка вже тема на сьогодні! Ото заказ поступив!!! Анонімів зняли і автор пропала, як і всі решта в таких темах.
Kusalochka• 17 января 2023
Ответ дляMussja
Не пропала, а пошла плести лапти
Люсильда.ua• 17 января 2023
Ответ дляMussja
Я вообще не понимаю, зачем такие темы под анонимом создавать? Это же не тема лечения гонореи , измен мужу, разборок на работе и т.п.
Значит есть автору, что скрывать...
Даксо• 17 января 2023
Для рашки так і є
Даксо• 17 января 2023
Ответ дляKusalochka
Не пропала, а пошла плести лапти
Щось ви переоцінюєте кацапів, пішла (хотіла сказати за руским корабльом..) за рюмкою бояришніка
iroman• 17 января 2023
Поживем - увидим, гадать нет смысла.
laska_vo• 17 января 2023
Ответ дляВера
Последние пару дней заупаднические темы.
Только середина первого месяца, а вы уже итоги подводите.
Це Дніпр людей пригнітив.
Елена1265• 17 января 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Значит есть автору, что скрывать...
Может, чтоб на нее не набросились, как это здесь делают обычно
Mussja• 17 января 2023
Ответ дляKusalochka
Не пропала, а пошла плести лапти
Але ж українською, напевно через перекладач. Цікаво які нові перли вилізли б, якби анонімів не зняли. Пекельні борошна, підлога країни ... вже не цікаво )))
freedom_2015• 17 января 2023
адміни вилікували погані настрої і заспокоїли
Loredana17• 17 января 2023
Ответ дляfruhling007
Ех, Леопольд, подлий трус.
Бобік здох
Kvitkaliliia• 17 января 2023
Ответ дляИннecca

Что происходит на свете?
- а просто .уйня!
Просто .уйня, полагаете Вы?
- Полагааааааю.
Эта .уйня просто поработила меня.
- Что же за всем этим будет?
А будет .издец!
- Будет .издец, вы считаете?
Да, я считааааааю.
Я просто
Унция яда• 17 января 2023
Касапское ипсо совсем разленилось, решили брать традиционно вместо качества количеством, потому что на прошлой неделе, что на этой до среды будет фсепропало, страшно и надежды больше нет. С четверга - новая методичка, аккурат после речи *уйла. Давайте, уже отрабатывайте пятнадцатирублевые так, что бы хотелось вас послать найуг странице на 3, а не в начале темы, а то только эфир засоряете и букв жалко.
rybka21• 17 января 2023
Ответ дляKusalochka
Не пропала, а пошла плести лапти
У буквальному сенсі чи це в вас метафора?
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ох радію якщо в когось не так…у мене все так( срака вибачте тягнеться з минулого року…точніше років…
Ви гадаєте, що якась там умовна дата здатна змінити сраку?
Якщо вірите у ’щось таке’ - то хоча б астрологію там, нумерологію почитайте.
Уся ця фігня по натальній карті України до березня 2023.
Ваша, автор, особиста срака - то порахуйте собі.
Може з часом зміниться само. Може треба щось робити щоб змінилось.
Я рубікону 31 грудня/1 січня великого значення не надаю.
Якщо говорити про зодіаки року - то китайський 24 січня чи щось таке.
Sakura-82• 17 января 2023
Почему все всегда подозревают измену? Может автор создала тему и отвлеклась, забыла… бывает и такое
Nessi• 17 января 2023
Ответ дляSakura-82
Якісь вони сьогодні всі отвлеченные.Так їм страшно і,душа рветься.А потім,оп щі закіпіли,пішла виключати і забулася,що її бентежило.
oksanav• 17 января 2023
Ответ дляДаксо
Не буде рюмки. Не заплатять за цю халтуру автору. ))
Пєрєпуганниє укрАінци в істєрікє не пашлі свєргать рєжим Зєленского, значить, заданіє не виполнєно! Ніяких 15 ре і бояри не буде. Грусть-пічаль