KROX@• 17 января 2023

Достаточно ли студенту будет иметь IPad

с клавиатурой или обязательно нужен ноут? При том, что в университете есть компьютеры для работы, можно пользоваться безлимитно в любое время
Доставучая• 17 января 2023
А студент що каже?

Пузата Хата• 17 января 2023
Повноцінно ні. Презентації робити і все інше, як з айпада?
Або сидіти в університеті і ловити світло. А хто його зна, яка там лінія відключень.
Акуна_Матата• 17 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Может студент за границей и ловить там ничего не нужно 🤷🏻‍♀️
Пузата Хата• 17 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Можливо. Але всеодно айпад, то не повноцінний варіант. Я як на роботу роблю презентації, графіки, то дуже не зручно. З мака зручніше. При тому, що програми ідентичні.
БЦАшка• 17 января 2023
Мій студент спочатку також хотів айпад, але все обміркувавши, таки обрав ноутбук
Моя улюблена страшко• 17 января 2023
На момент вступу у вищі,була купа ґаджетів+непоганий комп,укомплектований.
По ходу навчання,вже на 1му курсі з´ясувалося,що вкрай потрібен саме ноут.
Багато робіт треба виконувати або на ноуті,або на компі.
А в універ комп не припреш...
До речі,в універі теж є ноути,але вони настільки застарілі,що на них нічого неможливо виконати.
Чим далі навчання,тим більше впевненості,що покупка ноута була недаремною.
Планшетница• 17 января 2023
У дочки в 7м классе и айпад и ноут. Но у неё сильный лицей, и ещё и программирование дополнительно

Очень часто использует во время онлайн занятий и то, и это.Сразу. Одновременно. На айпеде смотрит, на ноуте делает
Бибер-анонимер• 17 января 2023
У нас ноут и комп
автор KROX@ • 20 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Вуз за границей, проблем со светом нет

автор KROX@ • 20 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Айпад уже есть, вопрос, нужен ли еще и ноутбук, если все можно делать в университете.
автор KROX@ • 20 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А в універ комп не припреш...
Тут в вузе современная техника, со всеми лицензионным программами. Специальность творческая, будет больше рисовать, чем писать. Говорит, удобно на IPad, но мне сомнительно.