Анонимушка• сегодня в 17:16
У кого есть опыт с посудомойками?
Реально ли это экономит время?
Злива інформації• сегодня в 17:16
Звичайно. Економія часу і сил. Я не люблю взагалі мити посуд, не уявляю як раніше жила без пмм
Зоркая Зорро• сегодня в 17:18
Вкид зроблено. Зараз порадниці на 5 сторінок розпишуть яка то класна штука, а автор ні разу більше не обізветься))
Кому там слова не давали• сегодня в 17:19
У кого есть опыт со стиралками? Реально экономит время?
Не танцую- но пою• сегодня в 17:19
Ответ дляЗоркая Зорро
Авторіца...пішла обирати ПММ
Зоркая Зорро• сегодня в 17:20
Ответ дляКому там слова не давали
Та звісно ні, ото Ви придумали.
Кому там слова не давали• сегодня в 17:21
Ответ дляЗоркая Зорро
Та звісно ні, ото Ви придумали.
Так и знала, что все это выдумки маркетологов!
побольшомусекретику• сегодня в 17:28
Не те щоб економія часу, все одно треба скласти посуд, попередньо прибравши залишки їжі, потім розкласти чистий по місцям. Але спробувавши - вже не відмовишся. По-перше, посуд буде суперчистий, о́собливо не новий, руками так не вимиєш. По-друге, не ви ж миєте. В якщо посуду було мало, то просто залиште його в посудомийці і в наступний прийом їжі добавите. Треба просто призвичаїтись.
Домовенок Кузя• сегодня в 17:31
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня родители пятый год живут в доме , где кухня с посудомойкой и не пользуются. Долго собирать, сложи-разложи. Моют руками
побольшомусекретику• сегодня в 17:43
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну, збирати і розставляти посуд потрібно в будь якому разі, хоч руками, хоч машинкою. Але коли побачиш, як зі старих каструль заходить застарілий жир з-під ручок, якого раніше не помічала, то з´являється бажання вимити все. Та й економія води однозначно.
Домовенок Кузя• сегодня в 17:52
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня папа моет лучше посудомойки , там идеально чистая посуда. Вода в доме своя , скважина.
Я пользуюсь, мне очень удобно. Им не зашла, бывает
Бабайко• сегодня в 18:12
Ответ дляДомовенок Кузя
І я. Користуюсь тільки коли відключають гарячу воду
КокошинЭль• 2 часа назад
У кого есть опыт со стиральными машинами - это реально экономит время? А то ведь белье туда нужно сложить, потом достать и развесить...