тогдалия• 17 января 2023

Повестки Харьков

У нас на каждом шагу выдают повестки, кому выдавали мужьям их забрали? Я просто интересуюсь, просто ужасно интересно если дают бумажки 2000 как минимум в день и что всех берут?
Ален Кулон• 17 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Бл@ха, це де таке? І
В Харкові

lisa2101• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
А що, бородата принцеса не хоче Батьківщину захищати? Жити хоче, а служити ні? Так, українці гинуть на передовій сотнями в день і хтось має їх замінити, то ж служити будуть майже всі. Війна завтра не закінчиться.
Удалено администрацией...
nata.ant• 17 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Такое тоже практикуется, но чаще просто выписывают
Ну так це ж не одне і те ж,нащо страшилки розказувати? Ясно що повістки видають
Чаюри• 17 января 2023
У Харкові з весни видають повістки всюди, хто там щойно дізнався?
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляДама с собачкой
А вас не смущает , что аж целый полковник Арестович до сих пор не на войне , а выгораживает рашу сидя на диване ?
О! Мене багато що бентежить! І Арестович-хвойда, і премії керівникам нафто-газу у декілька мільйонів доларів за час війни, і придбані бентлі депутатами зелекоманди на початку війни... Дуже багато чого бентежить, дуже. Та у нас є очевидний ворог з реальною зброєю з яким треба фізично воювати. Це факт. Як це робити, коли всі попрячуть чоловічків під спідниці?
black-opium• 17 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Я лично видела и не раз Харьков, они в край охерели
А когда такое писали про рашу, тут ржали и даже Манька облигация со своего 150 акка клона темы такие строчила .
Так чем тогда наша власть отличается ?
автор Любимая жена-054f • 17 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Почему все? Вы можете своего не прятать!)
Чаюри• 17 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
В якому районі Ви бачили, що пхали в машину?
кенгуруша• 17 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
У нас в місті тепер не просто повітски видають на кожному кроці, а тепер ще й запихають тепер чоловіків в машини і везуть напряму у військкомат. Отак виловлюють.

Раніше так на строкову службу виловлювали і везли уже в військкомат.
Где конкретно?

кофейня• 17 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Удалено администрацией...
Ви станете на його місце?
Темканика• 17 января 2023
Ответ дляБензопирен
а вы ходили подсчитывали в день в час?кто умер ,кто не умер?и все завтра на фронт,уже можно собараться?)и с чего вы решили что война не закончится.вы ясновидящая с третьим глазом во лбу или с пентагона вещаете?
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляБогдана-df90
Удалено администрацией...
Ви вже готові жити під окупацією рашки? Ви думаєте, що зможете вижити?
Вкусныйпончик• 17 января 2023
Кажись я знаю, для чого випустили арестовича :) якщо в машини запихають, то звісно це треба приховать якимось грандіозним шухером.
Чаюри• 17 января 2023
Ответ дляblack-opium
Так чем тогда наша власть отличается ?
Я не рекомендую вірити. Жодного разу не бачила, щоб когось пхали.
Темканика• 17 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
Удалено администрацией...
а вас в президенты сразу?с подружками местными?
Киев_Елена• 17 января 2023
Ответ дляnata.ant
Як людей забирають на вулиці, запихають в машину і везуть в военкомат?ви це бачіте кожного дня
Вы такая наивная. Посмотрите по ютуб, много роликов в открытом доступе. Яркий пример Закарпатье, сбивают мужиков с велосипедов, заламывают и вручают повестки
Ответ дляЧаюри
Тогда вам повело
yanna4ever71• 17 января 2023
Мені не подобається сам підхід, кума мобілізували за власним бажанням, обіцяли навчання до весни. Сам в армії він не був... і що Ви думаєте? Через 2 тижні він уже в Краматорську, через тиждень готовлять на Бахмут. Чого можна навчити людину яка зброю не тримала в руках. Кажу як сама з військової сім´ї
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляlisa2101
Удалено администрацией...
Тю, пошліть. Хто ж заважає?

Чаюри• 17 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Тогда вам повело
А так. Так у якому районі пхали? Просто цікаво. Бо у мене друга навіть жодного разу не зупинили за рік.
Темканика• 17 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Під києвом так само, нажаль. При чому враження, що гребуть повально. Я не уявляю, що я робитиму, якщо з роботи всіх хлопців заберуть. В нас вузька спеціалізація, але броні нема.
нет.никто никого повально не гребет.в городе куча мужчин
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Мій воює з першого дня.
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Мій воює з першого дня.
Тогда вам повезло)
Темканика• 17 января 2023
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
сдохнут все чмобики.тут без вариантов
nata.ant• 17 января 2023
Ответ дляКиев_Елена
Нащо мені ютуб і якісь незрозумілі ролики,наснімати можно все що угодно.
Богдана-df90• 17 января 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Не збираюсь. Воювати повинні воєнні ну і контрактники
Чаюри• 17 января 2023
Коли вже адміни прийдуть
black-opium• 17 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А в якому районі? Звісно якщо не секрет.
То что лично я видела
Возле Оушен Плазы , метро Крещатик (рядом с Терра Новой) , на Оболнони возле метро , на Театральной рядом с метро тоже и возле парка Шевченко
Lykris• 17 января 2023
Ответ дляCrazy Kot
И повністю Верховна Рада с поплічниками і Батальйон Монако особливо, і тоді закінчиться війна
Ви ж чоловік,сім’я закордоном в безпеці,після батальнону Монако підете воювати?чи будете далі на жіночому форумі дискусії вести
Темканика• 17 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька

что вы говорите?фильм ужасов)какие машины.каких хватания.не путайте свою балалайню с нами.это две большие разницы)