Шкала Радости• 18 января 2023
Гугл карти. Як залишити відгук про заклад?
Раніше гугл карти завжди самі питали "як вам місце, яке ви відвідали тільки що?". Та й сама, коли заходила у карти, натискала ВІДГУКИ і писала. Зараз не бачу де написати.
(Заходжу з телефона. Андроїд)
Вишнёвая Леди• 18 января 2023
Открываете заведение, ’все отзывы’, оцениваете в звездочках и тогда можете написать комментарий.
Слабый пол• 18 января 2023
Мені досі пишуть, типу виклади фото локації, де ви побували тоді-то.
А відгуки наче від початку війни не публікують, приховують. Так порадниці писали. Тобто тепер справжній відгук, навіть негативний, ніхто не побачить крім вас і власника.
Ответ дляСлабый пол
власник теж не побачить
Шкала Радости
• 18 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну вот скрин открытых отзывов на первое попавшееся заведение.
Там нет возможности оставить отзыв или оценить звёздочками...
Шкала Радости
• 18 января 2023
Ответ дляTatius_ka
Для українських, рашовських та білорашських локацій відгуки наразі нові НЕ публікуються
Зрозуміла. Шкода(
Шкала Радости
• 18 января 2023
Ответ дляСлабый пол
Так, фото, наче, можна викласти, а от відгук написати-ні(
Слабый пол• 18 января 2023
Ответ дляTatius_ka
власник теж не побачить
Я саме так і написала.
А вибачте, ні. Не так зрозуміла.
Переконана що власник мусить бачити відгук, у всякому випадку вже були теми і писали саме так. Сама не перевіряла
А вибачте, ні. Не так зрозуміла.
Вишнёвая Леди• 18 января 2023
Ответ дляШкала Радости
Ответ дляСлабый пол
Я саме так і написала.
А вибачте, ні. Не так зрозуміла.
’ніхто не побачить крім вас і власника’
Власник бізнесу не побачить
Коментатор (тобто Ви) - побчите. Крім Вас більше ніхто
Власник бізнесу не побачить
Слабый пол• 18 января 2023
Ответ дляTatius_ka
’ніхто не побачить крім вас і власника’
Власник бізнесу не побачить
Я вже виправила. Невірно зрозуміла
графиняВишенка• 18 января 2023
Мені вчора написало, що ваш відгук був корисним 50 особам .
Я в Польщі , але електронка країна Україна встановлена.