За інформацією видання, такі плани стали можливі через зміну позиції адміністрації Байдена від більш жорсткої стосовно ураження незаконно анексованого півострова.
Ответ дляТемканика
В мене професія не входить навіть близько до військовозабовязаних.Я не можу керувати літаком,стріляти з арти,управляти танком,лікувати людей..Я не можу наражати на небезпеку хлопців,тиняючись по окопах,я буду заважати їм працювати .Я не маю права їсти чужий хліб і отримувати зарплатню .
Вибачте, але Ви з місяця звалились через майже рік? Мій чоловік до війни зброю в руках не тримав, як Ви. І багато його побратимів також. Якими роками Вас вчити? Всі роками вчились чи тижні? А то й по ходу діла розбираються. Жити хочуть і розбираються що до чого.
Просто бісить що кричать про крим ті, хто не ризикує при цьому життями близьких чи своїм, а просто хоче жопку погріти на фіоленті.
Ответ дляТемканика
то Крим на вашу думку не потрібно повертати?а що потрібно?яка ваша думка щодо кордонів держави?
Моя? Відвоювати до кордону 23.02, Ставити китайську стіну на межі днр, лнр, криму. І хай як хочуть так живуть.
Можливо, так співпало, але всі мої родичі і знайомі які там не хочуть бути Україною
Lady luck21• 19 января 2023
Ответ дляТемканика
а сейчас везде пишут что много и классное.вот кому верить?
Новостям своим конечно же.
Ответ дляtata-29ef
я не звалювалась ні з якого місця.я не чоловік.я жіночої статі.я жінка.то ви вважаєте що не потрібно звільняти нашу країну?як ви бачите кордони і взагалі майбутнє?
Ответ дляtata-29ef
а що дасть та стіна,якщо кабаєв хоче всю нашу країну знищити?і піде знову і знову нас вбивати
Ответ дляtata-29ef
то ваші родичі можуть поїхати в тагіл и там любити кабаєва і молитися на нього.хто їм не дає?мені не подобається хата ,місто-я продала і до свіданья.купила де захотіла!у нас є держава,є кордони законні.
Ответ дляТемканика
Ну тут я тільки за, але ж вони не поїдуть! А будуть знову хотіти бути росією, будуть голосувати на наших виборах. І жити в нашій країні. Не хочу і все! Вони цього не заслуговують!
І, на жаль,це не лише мої родичі, майже всі там такі.
нинель 1919• 19 января 2023
Ответ дляtata-29ef
а наші бійці повинні там гинути, я теж проти тогу Криму ціною людських життів