Бжоли-бандерівці• 19 января 2023

Дівчатка хелп!! Папілома

Майже під груддю папілома. Вже давно після пологів появилася
Така розміром майже як невеличка сємочка
Було все ок. А то почалося як шкірка з неї здерлася. Натерла може ліфчиком. Бо яе сиджу до тре низом ліфа косточкою. Аж кровила
Тепер Одежою зачіпаю- пече
Шо робити
Бо вже понамальовувала мультиків собі поначитувалась і не сплю ночами
Бігти до лікаря? Певно до сімейного спочатку
Добра всем!• 19 января 2023
В мене декілька було, мазала йодом, і заклеювала пластирем, відсохли і відпали

Трусы с капюшоном• 19 января 2023
Чекайте, може сама відпаде, як що вже її порушили. Зазвичай навколо червоне, як запалення, потім вона темніє і пропадає
Українська Мрія• 19 января 2023
В чому проблема піти до лікаря і прибрати її? І мати чистий спокій з цим
автор Бжоли-бандерівці • 19 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Даа
Точно так і є
Довкола почервоніло
А сама папілома темна стала
Соня-сонятко• 19 января 2023
видалити її 3 секунди справа. у лікаря дерматолога.
Оч@ров@Шк@• 19 января 2023
К дерматологу на дерматоскопию. Если есть показания - удалить.
PORKA• 19 января 2023
Сейчас все удаляют в косметологии