забиякина• 19 января 2023

Ремонт в туалеті

Поклали плитку 2 роки назад. За плитку можете не писати, я знаю, зо вже не модна, мені вона самій вже не подобається, але не в цьому питання. Білий пол.... Ніколи такий не робіть. Дівчата, як думаєте, чи реально змінити плитку на полу? Якщо так, то в який колір? Під ламінат буде норм? На цій плитці видно кожну пилинку. Ех повернути б час назад. Клала б зовсім іншу... перекласти пол? Чи вже хай буде такий до наступного ремонту?
Сметчица• 19 января 2023
Для начала поменяйте коврик.
Щётку для унитаза.
Уберите Утёнок из вида.
Повесьте туалетную бумагу.

Н@Диете• 19 января 2023
что касается вида, то плитка нормальная, у большинства фукающих и такого нет. А вот на раскладку смотреть невозможно, я б только из-за криворукой раскладки переделала ремонт бы
Я не Тролль• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Чесно причесно. Хотіла зекономити і попросила знайомого батьків. Він 30 років назад клав плитку в цій же квартирі скрізь. І ви не повірите... 30 років стояла плитка, поклав ідеально. Але видно навички за роки втратив) але взяв дешевше на 100 грн за кв) вмія я заощаджувати)
Мне кажется, что при помощи плиткореза и ютуба вы бы более аккуратно сделали. У меня тоже плитка под мрамор и тоже искали подешевле, даже не знаю как из неё можно было такое сотворить, я бы хрен ему заплатила, но корытце уже разбилось, ничего не поделаешь. По теме - поменять цвет затирки на белый, на полу тоже, только на пол брать водостойкую затирку
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
автор, не все так страшно. снять унитаз, положить плитку на пол новую, не снимая старой. есть специальный клей для плитки в таком случае (немного дороже, но меньше возни чем снимать старую-класть новую. и пыли нет). к вашим стенам на пол можно взять плитку формата ламинат и под дерево. только не берите темную - у меня шоколадный венге - это жесть, буду переделывать. заднюю стену туалета можно просто зашить панелью ДСП с тонировкой под дерево и ваш цвет пола. тогда не надо будет полностью перекладывать весь туалет. прослужит лет 5, пока не созреете на новый ремонт в туалете. только не красьте плитку. краска хорошая - дорогая, плюс еще хорошая грунтовка и праймер надо. а дешевка будет облазить лохмами - будет вид капець...
Дякую вам) гарна ідея😍😘
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А якщо на верх нову, то буде вищий туалет як всі кімнати? Я ж хочу пороги прибрати)
Апочемучка• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Так ви бачили цей жах? Як в лікарні десь) не подобається мені(
Де Ви таку лікарню бачили?)).
По темі, я би зробила білу затирку швів на стінах, бо ті темні шви разом з неправильною розкладкою дивляться погано. Зараз їх можна або перезатерти, або пофарбувати. Є спеціальні маркери для швів. І мабуть би і на полу перефарбувала шви. Плитку би вже не чіпала, вона ще 10 років Вам послужить. А от побутову хімію я прячу з очей і Вам раджу. Якось не логічно вставляти золотий фріз і ставити поряд кучу усілякого різнокольорового хламу. Краще вже якусь шафку повісити на стіну і там ховати все побутове. А якщо дверцята зробить з дзеркала, то воно ще й розчиниттся візуально.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСметчица
Для начала поменяйте коврик.
Щётку для унитаза.
Уберите Утёнок из вида.
Повесьте туалетную бумагу.
За коврик писала вище) він є) і дуже крутий. Дорожчий ніж весь ремонт в туалеті 🤣

lith_oops• 19 января 2023
Ми зараз знімаємо квартиру з білою плиткою. Ніколи собі такого не зроблю, це капець!
По темі - не знаю, мабуть можна.
Наше найкраще рішення щодо підлоги було світло-сірий ламінат під дерево. Геть бруду не видно.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЗастряла
О, я как в прошлое вернулась. Я помню Вашу тему и фото этого туалета. Прекрасное довоенное время....
А по теме, у меня на полу под дерево с серыми прожилками, а на стенах под бетон. Отлично выглядит. Фото не будет, т.к. света нет, не загрузится
Щоб ви розуміли мій туалет був топ темою😂
Все буде Україна• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
Да. На стене слева от него будет маленький умывальник и тумбочка узкая подвесная возле унитаза для средств всяких.
Зрозуміло) а то у перфекціоніста з окр око засіпалось))))
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЗастряла
Будь ласочка. Дуже цікаво побачити фото
Силиконочка• 19 января 2023
Ответ дляПП-шница
Пофарбуйте підлогу у темний
Щоб було ще видніше пил?
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А не буде білий наче в лікарні? Тоді взагалі вже зіллється в одне біле пятно
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Затирку можна здерти?
очки_ннадо• 19 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Понимаю)))) там все будет архи-симметрично)
Успокойся_Успокойся• 19 января 2023
У мене схожа плитка, але вигляд кращий, і нічого з нею не відбулося за 4 роки
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Де Ви таку лікарню бачили?)).
На полу їх ще ніхто і не затирав. Дякую за слушні поради)
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Де Ви таку лікарню бачили?)).
А зо замість хімії придумати? Там така ніби полочка)
Силиконочка• 19 января 2023
Аатор, зробите темну - взагалі жесть буде, ’помри з тряпкою’ називається. У мене трохи темніша за вашу, теж все видно. Хз чому, може тому, що плитка і мала площа. Тому що в кімнатах на ламінаті так в очі не кидається.
Я думаю, що не переймайтесь, хай буде як є

Я не Тролль• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Затирку можна здерти?
Конечно, ножом или отвёрткой, её не обязательно всю выковыривать.
Швидка Настя• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
А цю затирку можна зняти?
Можно поверх перезатереть,
Присоединяюсь к комментатору поменять затирка. И химию спрятать в корзинку. Может горшок с иск. Травой перед выступом и коврик какой яркий?
Все буде Україна• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
)))))
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляlith_oops
По темі - не знаю, мабуть можна.
Ось у ванній. Ідеальна просто, ніяких проблем абсолютно.
ИМХОля• 19 января 2023
Якщо ви думаєте, що на темнішій плитці, або на плитці під ламінат буде менше видно пилюку і бруд-ви будете в шоці. Буде видно більше.
Апочемучка• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Я вже прочитала що буде тумба, тоді все спрячете.
Неуловимый Джо• 19 января 2023
Ответ дляlith_oops
По темі - не знаю, мабуть можна.
Чому капець?
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Може тому, що я сиджу на унітаз і видивляюся) просто таке якесь. Все зливається. Треба було хоч пол виділити.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляШвидка Настя
Можно поверх перезатереть,
Корзина ніде поставити. В нас два лотка по боках стоять, котячих
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляИМХОля
Думаю, що не так буде видно)
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Ні. Ніякої тумби не буде. Можу все заховати на балкон. Куди там ще тумбу)