забиякина• 19 января 2023

Ремонт в туалеті

Поклали плитку 2 роки назад. За плитку можете не писати, я знаю, зо вже не модна, мені вона самій вже не подобається, але не в цьому питання. Білий пол.... Ніколи такий не робіть. Дівчата, як думаєте, чи реально змінити плитку на полу? Якщо так, то в який колір? Під ламінат буде норм? На цій плитці видно кожну пилинку. Ех повернути б час назад. Клала б зовсім іншу... перекласти пол? Чи вже хай буде такий до наступного ремонту?
Рекламама• 19 января 2023
ну так положите сверху ламинат.
плитку под ламинат не советую.

Бывшая блондинка• 19 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Справа навіть не в плитці, а в майстрі криворукому. Підрізав жахливо
Нужно сменить затерку на белую, не так в глаза будет бросаться.
Силиконочка• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Може тому, що я сиджу на унітаз і видивляюся) просто таке якесь. Все зливається. Треба було хоч пол виділити.
Отож) покладете коврик більший і гарний і все буде норм
долой_лама• 19 января 2023
Здесь все менять ,всю плитку и на стенах тоже ,дешёвая и не современная
И зачем брать такую большую? Даже если бы кто то бесплатно отдал я не взяла бы
Мальчун-задирун• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Враховуючи, що сама виховую дитину і з/п 12 тис. Я то можу ’піднатужиться’ і купити нову але це пилюччя знову моя психіка не витримає. Я тільки ванну закінчила. Поки дороблю ремонт в інших кімнатах... вже весь ремонт буде не модний) і так по колу... все життя в ремонті)
Господи автор гарний у вас .туалет . В мене плитка 2000х років в туалеті та ванній і ок, взагалі не муляє. Бо таку квартиру купили з ремонтом 2000. А потім війна і в нас половина населення вже залишилась без квартир взагалі . Все порозбивали . Мені стало ще більше пофіг на плитку та інше . Це шо, шоб бути в тренді треба тепер кожні 5 років збивати плитку і перероблювати ремонт ?та нафіг таке . Все життя складати на ремонти .Краще ці гроші на щось інше витратьте.
Люблю кетчуп• 19 января 2023
Та нормальный туалет. Вам некуда сейчас денег нет только плитку перекладывать? Купите лучше йоршик красивый)) и держатель для бумаги.
Я бы затирку на белую поменяла, старую сами вышкрибите, обезжирьте и поверх новую, я так делала.
Химию, йоршик и бумагу спрятать. Коврик этот выбросить.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
З понеділка цим займуся

автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Не можу із за кота
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ длядолой_лама
Дякую, заспокоїли
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ длядолой_лама
Я наче не питала в своєму пості чи взяли б ви таку плитку🙉
Та легко!• 19 января 2023
Я вообще не поняла, что в этом туалете ужасного??? По мне так это туалетная бумага и дешёвый ершик
Бывшая блондинка• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
З понеділка цим займуся
У моей мамы такая плитка с серым , с белой затиркой отлично выглядит но каждая пылинка, ворсинка видна.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Ой, і не кажіть. Ви праві на 100%. Вже хочеться для себе пожити. Щось собі купити.
Секс-Бомба• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Не питайте)
автор, ничего не меняйте. сейчас все более менее гармонично. с другой плиткой будет вообще ужас. уберите этот коврик и меньше пыли будет. резиновый постелите коврик
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Коврик є. Новий не можу постелити, бо кіт коли загрібає видерає ворсини, а вони на тому коврику дуже крупні, скоро лисий буде. Тому стелю лише коли гості. З понеділка займуся щвами. Дякую вам
Слухи-руки не распускаю• 19 января 2023
Ответ дляШвидка Настя
Можно поверх перезатереть,
Присоединяюсь к комментатору поменять затирка. И химию спрятать в корзинку. Может горшок с иск. Травой перед выступом и коврик какой яркий?
Вы насоветовали Автору товаров на 2000 грн. - почти цена нового пола.
😁👍
Секс-Бомба• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
нормальный туалет. чистый и свежий. автор, не гоните.... какая замена плитки??? пылесборник просто уберите оттуда и ворса не будет. или тряпочкой вытирайте пол
Доктор Хаос• 19 января 2023
Нормальный туалет,поменяйте коврик,ёршик золотой или черный,и химию спрячьте.Сделайте держатель для туалетной бумаги.Все нормально с туалетом,тут главное детали обыграть
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляТа легко!
Так беру дешевий, бо трохи побув і викинула, а дорогий треба мити, щось не хочеться. Вони в мене одноразові, побув місяць, новий купила) тримач для паперу є. Просто в магазині не було в 5аявності паперу для тримача. Купила звичайний) все там можу прибрати. Треба щось придумати на ту ступеньку де хімія стоїть

А поговорить?• 19 января 2023
Ответ для...аяприкольная
А покажите вашу, пожалуйста. И где вы ее покупали, стоимость
Imola написано. Но мы когда выбирали плитку особо не смотрели производителя.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Затирку зміню. Надіюся все вийде. Чого не робила затирку білу, бо вичитала, що сіріє. Але тепер зроблю білу точно. Батько ще й затер як попало)
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую за ідею. Мені треба щоб був міцний, бо кіт загрібає
Поросенка• 19 января 2023
автор, не считая неправильной подрезки плитки все остальное выглядит вполне отлично. Тут некоторые до сих пор с ремонтами санузла, которые делали их бабушки или родители. И после ремонта только месяц обращается внимание на все изъяны, потом станет пофиг. При вашей зп и ситуации в стране я бы ничего не меняла - тут уже говорю, как мать одиночка)
Слухи-руки не распускаю• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Ось у ванній. Ідеальна просто, ніяких проблем абсолютно.
Це Ваша ванна кімната? А можете показати більш детально?
Секс-Бомба• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
З понеділка цим займуся
да не слушайте вы никого! сколько тут тем было с этой белой затиркой на полу!!! еще замучаетесь ее драить от грязи и желтеет она со временем.....
База_птеродактилей• 19 января 2023
Не чіпайте поки, не на часі. Нормальний туалет.
Це мій, але я люблю темні тони. Зараз би теж дещо інакше хотіли у ванній, але добре, що й так є.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую. Трохи хаспокоїли. Але шви перезатру) білі будуть. Це ж не шпалери переклеїти. Пилюччя жах.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Тримач є, за коврик вище писала
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую вам за поради)
очки_ннадо• 19 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
)))))
)))
Мой мозг инженера всё продумал)