забиякина• 19 января 2023

Ремонт в туалеті

Поклали плитку 2 роки назад. За плитку можете не писати, я знаю, зо вже не модна, мені вона самій вже не подобається, але не в цьому питання. Білий пол.... Ніколи такий не робіть. Дівчата, як думаєте, чи реально змінити плитку на полу? Якщо так, то в який колір? Під ламінат буде норм? На цій плитці видно кожну пилинку. Ех повернути б час назад. Клала б зовсім іншу... перекласти пол? Чи вже хай буде такий до наступного ремонту?
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Imola написано. Но мы когда выбирали плитку особо не смотрели производителя.
В мене така буде на кухні, на робочій стіні.

автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляПоросенка
автор, не считая неправильной подрезки плитки все остальное выглядит вполне отлично. Тут некоторые до сих пор с ремонтами санузла, которые делали их бабушки или родители. И после ремонта только месяц обращается внимание на все изъяны, потом станет пофиг. При вашей зп и ситуации в стране я бы ничего не меняла - тут уже говорю, как мать одиночка)
А як почитаєш тих, хто об@ирає, то здається, що там дизайнерські дорогі ремонти) цікаво побачити, що в них. Я плитки дорогої й не брала, ви просто не бачили до. Але зараз я б таку не клала.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це Ваша ванна кімната? А можете показати більш детально?
Моя) не хочу, бо знову обсеруть) тільки зробила) поки що подобається
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не чіпайте поки, не на часі. Нормальний туалет.
Це мій, але я люблю темні тони. Зараз би теж дещо інакше хотіли у ванній, але добре, що й так є.
Просто вау
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Інсталяцію не робила, бо дорого. Але дуже подобається
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дійсно, дякую Богу, що є житло. Миру ще б(
Неуловимый Джо• 19 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже гарно у вас

автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Дуже гарно у вас
Я думала в мене😂
lith_oops• 19 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Чому капець?
Двоє котів і дуже запорошено в цій місцевості. Я неспроможна десять разів на день мити підлогу. А видно кожну порошинку....
Поставили навесні сітки на вікна - стало трохи краще, але все одно неможлива ця біла підлога...
Швидка Настя• 19 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вы насоветовали Автору товаров на 2000 грн. - почти цена нового пола.
😁👍
А что в случае автора решит новый пол?
Коврик в любом случае нужен и хламчик припрятать, трава опционно, можно не брать. Коврик и корзину можно и гривен 500-700 вписаться
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляlith_oops
В мене теж кіт і та ж проблема
Неуловимый Джо• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Я думала в мене😂
Ну в вас теж нормально, чого ви так розпереживались за свій туалет. Норм там все виглядає
lith_oops• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Ось у ванній. Ідеальна просто, ніяких проблем абсолютно.
Ми такого типу клали в квартирі під оренду, тільки з вкрапленнями рудого - під стіни, яскрава ванна кімната.
Дуже класно.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляШвидка Настя
А что в случае автора решит новый пол?
Коврик є)
Калёва Замалёва• 19 января 2023
Обожаю свой белый пол в ванной. И ненавижу прошлый черный
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
фото
У автора лучше
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Враховуючи, що сама виховую дитину і з/п 12 тис. Я то можу ’піднатужиться’ і купити нову але це пилюччя знову моя психіка не витримає. Я тільки ванну закінчила. Поки дороблю ремонт в інших кімнатах... вже весь ремонт буде не модний) і так по колу... все життя в ремонті)
У вас нормальньій туалет. Положите коврик на пол большой, он закроет пол. И все. Не переймайтесь
автор забиякина • 19 января 2023
Дівчата, дякую. Трохи заспокоїли. Думала гірші коментарі будуть) Дійсно, мені лізти із шкури... тим паче зараз. Перезатру шви і сховаю хімію. Чесно, дуже вдячна вам всім. Все-таки хороших дівчат тут більше) Насправді, дуже мені допомогли. Дякую, що ви є❤
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Чим миєте?

Калёва Замалёва• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Чим миєте?
Робот-пылесос просто мокрой тряпкой проходит
младокошкина• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
фото
Возле ершика у вас ведро стоит? Подскажите, где брали (если кинете ссылку - огромнейшее спасибо). А то я никак приличное не найду(
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Поэтому выбирайте однотон. Тоже сейчас в ремонте, под мрамор плитка было просто табу. Однотон песочный выбрали, его же и по желанию можно освежить , цветок поставить, держатель бумаги черный или тд…
Блин, нафига навязьівать свое мнение кому - то???? Для меня песочньій цвет табу в ремонте,будете передельвать теперь????
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Возьмите мягкий коврик постелите, всю бытовую химию спрячьте в корзинку плетеную,
Лучший совет
младокошкина• 19 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Точно) У меня черный. Мыть можно по пять раз в день(
База_птеродактилей• 19 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Дуже гарно у вас
Колись і моє тут об...)) Назвали повним несмаком. Але ж головне, щоб самим комфортно було.
У мене кухня вже ну дуууже стара, я там стелю фарбувала, шпалери нові, техніка нова.. а плитка 92 року.
Але щось поки не дає зробити ремонт(( Вже 3 роки ніяк.. А не так давно від ударної хвилі потолок відвалився до дранки( заштукатурили і так і стоїть. Треба впевненості у завтрашньому дні, а її немає...
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
автор, не все так страшно. снять унитаз, положить плитку на пол новую, не снимая старой. есть специальный клей для плитки в таком случае (немного дороже, но меньше возни чем снимать старую-класть новую. и пыли нет). к вашим стенам на пол можно взять плитку формата ламинат и под дерево. только не берите темную - у меня шоколадный венге - это жесть, буду переделывать. заднюю стену туалета можно просто зашить панелью ДСП с тонировкой под дерево и ваш цвет пола. тогда не надо будет полностью перекладывать весь туалет. прослужит лет 5, пока не созреете на новый ремонт в туалете. только не красьте плитку. краска хорошая - дорогая, плюс еще хорошая грунтовка и праймер надо. а дешевка будет облазить лохмами - будет вид капець...
Вьі делаете ремонт в туалете каждьіе 7 лет?
очки_ннадо• 19 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
У автора лучше
А я разве спорила?)
Языката Хвеська• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Приблизно така сама. Уже років 5. Ідеальна, не марка
Jordanna• 19 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Немодно то такое, где вы мастеров нашли таких которые подрезку вам так сделали по козлячьи(
Економні )))
Калёва Замалёва• 19 января 2023
Ответ длямладокошкина
У меня есть вставки черной плитки на стенах - ужас