забиякина• 19 января 2023

Ремонт в туалеті

Поклали плитку 2 роки назад. За плитку можете не писати, я знаю, зо вже не модна, мені вона самій вже не подобається, але не в цьому питання. Білий пол.... Ніколи такий не робіть. Дівчата, як думаєте, чи реально змінити плитку на полу? Якщо так, то в який колір? Під ламінат буде норм? На цій плитці видно кожну пилинку. Ех повернути б час назад. Клала б зовсім іншу... перекласти пол? Чи вже хай буде такий до наступного ремонту?
Блинчик Мой• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Враховуючи, що сама виховую дитину і з/п 12 тис. Я то можу ’піднатужиться’ і купити нову але це пилюччя знову моя психіка не витримає. Я тільки ванну закінчила. Поки дороблю ремонт в інших кімнатах... вже весь ремонт буде не модний) і так по колу... все життя в ремонті)
Чому білий не подобається? Бо брудниться? У мене свлатовий, теж все сміття, волосся-все одразу видно. Просто прибирати требі-і все. Темна плитка ще гірше. У знайомих темно-синя, то сліди від води дуууже помітні. При чому їх відмити складно, просто вода погана.

Шумелка Мышь• 19 января 2023
Автор, а навіщо Вам в туалеті ота ганчірка на полу? Викиньте її.
Носки на подтяжках• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Не питайте)
Чоловік робив?
соева-сысоева• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Затирку можна здерти?
пвтор пораджу таку штуку
сама зараз замальовую
https://color-city.od.ua/p1517376480-kraska-dlya-s...
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Вот девочки давали фото где плитка под ламинат на полу и на стене, так вот, чтобы не накладно было, то можно сделать пол, а на стену полки деревянные на уголках или полкодержателях. Будет свежи и стильно. На полки, девочки вам правильно уже подсказали, можно деревянные ящички поставить и туда зелень и сложить туалетные принадлежности. Думаю, что будет классно!
Плитка под ламінат на стене в нашем офісном туалете уже лет 10. Мода уже давно прошла
Будьте так ласкаві• 19 января 2023
У меня белая плитка в совмещенном санузле. Кроме швов, пооблем не вижу, и рада, что вижу где помыть. Зачем маскировать грязь. Что там протереть тех 2 метра
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
Автор, продивилась всі варіанти туалетів в цій темі- ваш як усі, не гірший і не ліпший. Гарненький, світленький. Треш з розкладкою, але проїхали))). Килимок киньте і не переймайтесь
Дякую вам) чесно,дякую за такі гарні солова.

автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляАкукарача
То цифру лінь переключати, з 0-ля)
Боже, яка я тупа
sim2406• 19 января 2023
Все не прочитала, але автор, плитка не така й страшна, не знаю, чому вам не подобається. Добавте сучасний килимок, декор. І все.
Та_все_ок_будет• 19 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
У мене теж уже 7 років у ванній така, але ще не набридла поки )
Все знаю вдоль и поперек )• 19 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Немодно то такое, где вы мастеров нашли таких которые подрезку вам так сделали по козлячьи(
100 % терпеть не могу жтиикусоки по 5 см
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ого! 7 років? Як таке може бути? Ви знали, що таке може бути?
Та_все_ок_будет• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Вона давно популярна ) Дизайнер запропонував, погодилися
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Чоловік робив?
Ні, майстер тей що клав в цій же кв плитку 30 років назад. Батьків знайомий. Видно навички втратив за роки. Бо тоді, 30 років назад поклав ідеально, простояла і відпало лише 2 плитки. На ванну його вже не брала)
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Бо кіт сцить на нього і я через день його перу. Без нього хододно
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Супер. Дякую
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
пвтор пораджу таку штуку
сама зараз замальовую
Дякую. Ви поверх? Чи ті здерли?
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
До мене вона тільки дійшла)
Фима Собак• 19 января 2023
А мне наоборот нравится светлый пол, сразу грязь видна. У меня кошка, пожтому это актуально, если она накосячит случайно.

автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляФима Собак
Отож і в мене кіт. Чисто в туалеті перші 2 дні
Показушница• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Думала над цим. Але вже після ремонту кухні.
Не тратьте деньги зря. Переделаете когда нибудь уже полностью.
Нет смысла с полом играться.
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляПоказушница
Нет смысла с полом играться.
Дякую вам. Не буду, це реально ще той геморой. Хай стоїть. Хто до мене ходить
Баба-царьлебедь• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
фото
все хочу узнать - а что делать если с бачком проблема? У нас за 10 лет после ремонта уже дважды там что-то муж делал... Мне очень нравятся такие форматы, но как??
Показушница• 19 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Возьмите мягкий коврик постелите, всю бытовую химию спрячьте в корзинку плетеную,
очки_ннадо• 19 января 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
Честно говоря, меня тоже это волнует . Но по сути бачок сделан так, что всё в нем можно сделать через кнопку. Вот та блестящая штука на стене снимается, и под ней отверстие с нее размером.
У меня пока эксцессов не было, сама боюсь, но по идее там все продумано.
Я_не_аноним_100%• 19 января 2023
Будете перекладати, вибирайте розмір, щоб не було збоку обрізочка, зараз різні є. Під дерево ні, однотонну під колір темних поломок на білому. І тримач для туалетного паперу, є з поличкою зразу, щоб і рештою з підлоги підняти.
Фима Собак• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
У меня до светлой была плитка такая, что ничего не видно было . Если промжет мимо горшка приходилось присматриваться. А сейчас хорошо, вся грязь видна и сразу вытираю.
Фрикаделька• 19 января 2023
Может что то под паркет? Так как на фото, но, тогда и в коридоре желательно
автор забиякина • 19 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Тримач є. Не вліз в кадр. Дякую
Аль_де_Барановна• 19 января 2023
Ответ дляБаба-царьлебедь
Доступ через кнопку