забиякина• 19 января 2023
Ремонт в туалеті
Поклали плитку 2 роки назад. За плитку можете не писати, я знаю, зо вже не модна, мені вона самій вже не подобається, але не в цьому питання. Білий пол.... Ніколи такий не робіть. Дівчата, як думаєте, чи реально змінити плитку на полу? Якщо так, то в який колір? Під ламінат буде норм? На цій плитці видно кожну пилинку. Ех повернути б час назад. Клала б зовсім іншу... перекласти пол? Чи вже хай буде такий до наступного ремонту?
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Приблизно така сама. Уже років 5. Ідеальна, не марка
Ну дуже гарна, і мити одне задоволення, не розводів, ні шерстинок.
очки_ннадо• 19 января 2023
Ответ длямладокошкина
Возле ершика у вас ведро стоит? Подскажите, где брали (если кинете ссылку - огромнейшее спасибо). А то я никак приличное не найду(
Ведро. Брала на розетке, оно тогда по хорошей скидке было, но есть не только там. Очень удобное!
младокошкина• 19 января 2023
Ответ дляочки_ннадо
Кисельная барышня• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Коврик є. Новий не можу постелити, бо кіт коли загрібає видерає ворсини, а вони на тому коврику дуже крупні, скоро лисий буде. Тому стелю лише коли гості. З понеділка займуся щвами. Дякую вам
Вам пишуть- гумовий килимок без ворсу
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Колись і моє тут об...)) Назвали повним несмаком. Але ж головне, щоб самим комфортно було.
У мене кухня вже ну дуууже стара, я там стелю фарбувала, шпалери нові, техніка нова.. а плитка 92 року.
Але щось поки не дає зробити ремонт(( Вже 3 роки ніяк.. А не так давно від ударної хвилі потолок відвалився до дранки( заштукатурили і так і стоїть. Треба впевненості у завтрашньому дні, а її немає...
Хоч би раз подивитися на ремонти коментаторш) впевнена, в половини і такого немає) але що поробиш, десь же людям треба своє Фе написати
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляКисельная барышня
Вам пишуть- гумовий килимок без ворсу
Прислухаюся.
Поросенка• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
А як почитаєш тих, хто об@ирає, то здається, що там дизайнерські дорогі ремонти) цікаво побачити, що в них. Я плитки дорогої й не брала, ви просто не бачили до. Але зараз я б таку не клала.
вот мой туалет, 2 года назад делала. тоже сзади кусок плитки, но мне пофиг. там потом бачок унитаза и ничего толком не видно
Вірші на замовлення• 19 января 2023
Ответ дляВесела бджілка
Самый глупый совет
Чого це? Бачила дуже прикольні варіанти саме перефорбування. Виглядає симпатично.
Акукарача• 19 января 2023
Плитка нормальна, така +- актуальна завжди. Підрізка так, так фігова.
І світла плитка на підлогу так, все видно.
В мене ванна з туалетом - світло-сіра з розводами, все видно.
Порада ваша правильна. Жалію, був вибір - темна, але ж то був перший ремонт в моєму житті. І під загальний ансамбль мені б підходила.
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляПоросенка
Гарно. Нічого лишнього
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляАкукарача
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
У вас дуже гарно) бачила таку в Епіцентрі коли вибирала свою. У вас сучасно
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляАкукарача
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
Який колір швів?
Акукарача• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
То я її найбільше люблю, в ремонті. Бо в мене був з о - бюджетний.
Але тоді в нас відкривався магазин, були знижки+ розкладка від дизайнера, в магазині
Тепер всім раджу, заплатити за дизайн, в магазині. Вони пропонують декілька. Сам так не здогадаєшся, хоч і плитку сам обрав.
Навіть, якщо плитка- недорога.
Реально, гарно виходить.
Навіть, якщо плитка- недорога.
Реально, гарно виходить.
АгатаХристя• 19 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Там по другому бы и не получилось. Просто размер плитки такой. Автор, учтите это при выборе другой.
Чем меньше комната, тем меньше должна быть плитка. Такая большая подходит только для больших санузлов
волосатое стекло• 19 января 2023
Ответ дляАкукарача
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
З краєчку підлогу видно
Вже 3 роки прибираю, прибираю
Так, в вас була нормальна колекція але б сіре на підлогу а біле або з акцентом навколо ванної і ніяких бризків не видно. Нічого будете тепер в курсі. В моєму першому ремонті була світло голуба підлога - все видно, шви завжди чорні. Це тільки на картинках гарно.
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
Влюбилась в этот вариант для узкого туалета
Для мене це занадто)
Акукарача• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Який колір швів?
Світло- сірий, теж чистити глобально, раз в рік. Бо затоптується.
Полиэтиленовый привет• 19 января 2023
Да, автор, отличная идея. Просто переложите пол, но выбирайте плитку такую, чтобы не желать подрезку, чтобы ложилась от стены и до стены
Акукарача• 19 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
Так, я і так тепер вважаю, що з другим ремонтом буду спецом)
Бо і в першому з о , не так і багато недоліків. Декілька. А ще б якби більший бюджет)
Все ж з досвідом приходить.
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Дякую. Хороша ідея
забиякина
• 19 января 2023
Ответ дляАкукарача
Все ж з досвідом приходить.
Що таке з о
Акукарача• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Що таке з о
То цифру лінь переключати, з 0-ля)
База_птеродактилей• 19 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
У меня есть вставки черной плитки на стенах - ужас
А я свою чорну мию 2 рази в рік 😃
Шумелка Мышь• 19 января 2023
Не чіпайте, хай вже так буде. Які там пилинки на тому метрі. Тернув і все.
Кисельная барышня• 19 января 2023
Автор, продивилась всі варіанти туалетів в цій темі- ваш як усі, не гірший і не ліпший. Гарненький, світленький. Треш з розкладкою, але проїхали))). Килимок киньте і не переймайтесь
Полиэтиленовый привет• 19 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Дякую. Хороша ідея
Вот девочки давали фото где плитка под ламинат на полу и на стене, так вот, чтобы не накладно было, то можно сделать пол, а на стену полки деревянные на уголках или полкодержателях. Будет свежи и стильно. На полки, девочки вам правильно уже подсказали, можно деревянные ящички поставить и туда зелень и сложить туалетные принадлежности. Думаю, что будет классно!