Посоветуйте хорошее, чтоб ребёнку были и интересно, и не было напрасно потрачено время. Чтоб был результат.
Света С Приветом• 27 января 2023
Автор,завдячуючи вашій темі знайшла заняття для дочки з англійської-дуолінго просто супер,вона відірватись не може! Дякую за тему!
Света С Приветом• 27 января 2023
Ответ дляDaria0000
Дуолінго літом теж займалися) зараз поскидаю сайти різні вам безкоштовні, зараз займаємось там 😊
Буду вдячна!
Ответ дляСвета С Приветом
Буду вдячна!
Цей вже спробували, подобається
На ютубе донька дивиться відео, де книги читають прості ось такого плану і там одразу подібні сультики з´являються
За такими відео малює
(на цю сторінку я підписала її, там дуже багато всього
И тут ще підбірка тих, до яких ще руки не дійшли, тому не знаю які з них безкоштовні чи хороші
За такими відео малює