Эскиз бесконечности• 20 января 2023
Чи існують пластикові накладки на підвіконня?
Дівчата, а підкажіть, чи існують якісь накладки пластикові на підвіконня. Старі дерев´яні, міняти їх це вирвати все з кишками. Ось би зверху накладку білу
МисисПропер• 20 января 2023
Може, як варіант, вирівняти поверхню шпаклівкою. Зверху наклеїти самоклеючу плівку. У неї багато варіантів малюнку і кольору. Я так обновляла старий пластик на балконному підвіконні. Робота кропітка, але вийшло гарно.
Эскиз бесконечности
• 20 января 2023
Ответ дляМисисПропер
Як варіант так. Але б хотілось щось більш капітального, бо там квіти стоять. Я те дерево і лаком покривала, але від вазонів тупо обідки, від крапельки води плями.
Эскиз бесконечности
• 20 января 2023
Ответ дляБагиня
Є й накладки, й бордюри для підвіконь. Просто погугліть.
Дякую. Піду гуглить. А бордюри це що?
Грушки-яблочки• 20 января 2023
Можна замовити 6 мм ламінований МДФ - чи зразу точно, чи самом підпиляти.
Якщо торці промазати силіконом в тон (можна навіть пальцем розамазати), то взагалі не боїться вологи.
Банка с бутылками• 20 января 2023
Я зверху на старе підвіконня в хрущовці поклала керамограніт, попросила плиточника вірізати по моєму розміру. Стало значно краще. Хочу і в новій квартирі так зробити, бо хоч і пластикові підвіконня, але поганої якості, вже всі в подряпинах і плямах.