Маєте сходити.
Дуже прошу🙏
Ответ дляCOTTONNAJA
и шины захватите там, гулять так гулять
Вони там ще після другої світової не очухались, майте совість
COTTONNAJA• 20 января 2023
Ответ дляol_kin
Нас вчити не треба, ми вже все вміємо
аминь, майданьте в Европах

Ответ дляDolly.co.ua
Ого, я в Берліні , але мені їхати годину до Бундестагу.....
Ви зараз прікалуєтесь?
Ответ дляCOTTONNAJA
аминь, майданьте в Европах

Я чомусь дуже ржу, уявила собі це в реальності, прям як на яку, та площа перед бундестагом, зима і наші палять шини, ото би німці пообсирались😂
Ответ дляDolly.co.ua
Чого ні, їду на трамваї
Ви молодець, дякую вам
Може поки є час зв‘яжіться з Правим сектором чи хто там майдан координував
Dolly.co.ua• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви молодець, дякую вам
Я незнаю.хто там головний в правому секторі..в майдані участь небрала бо працювала, в Берліні теж працюю...тому незнаю хто це організувує і коли ....
Борисфенка• 20 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Для тих, хто в танку - там в ста метрах від Бундестагу стоять пам´ятники асвабадітелям-москалям.
Dolly.co.ua• 20 января 2023
Ответ дляShellyBelly
Удалено администрацией...
Нажаль це чиста правда.....як гірко не звучало....
Babyborn-C• 20 января 2023
Я в Вашингтоне под Белым Домом уже в это воскресенье сходила. За лендлиз ! Так что если дадут ещё , помяните меня добрым словом один танк с меня
Ответ дляBabyborn-C
Добре
+ в карму і два авансом
Babyborn-C• 20 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Они тогда ещё не были москалями. Так что успокойтесь. Я и в Берлине была перед бундестагом , там кацапня свои митинги за войну проводила.
Ответ дляShellyBelly
Удалено администрацией...
Я вірю, але заявити про себе дуже і дуже потрібно, чим більше тим краще, нехай світ побачить