дамаАмстердама• сегодня в 09:43
Почему забили на оборону Херсона?
Ежедневно КАБы по 2 раза на день, дроны кпк мухи, артобстрелы, из всей обороны только констатация фактов: "ворог планує, ворог хоче, ворог завдав ударів, ворог вбив".и тд и тп. Зато ТЦК с полицией ездит без выходных, вылавливая тех несчастных. Сдали без боя, теперь е...утся на одном месте 4 с лишним года.
ФрекенБок• сегодня в 10:28
Ответ дляКусман Сиру
Вчера тут целая тема была с основным посылом вы должны быть благодарны нашим защитникам за то,что живёте у себя дома.Когда я написала, за что должны быть благодарны те же херсонцы,то меня чуть не съели потужницы.
Комерційне крило порадниці часом оживає і починає стрімко наступати і перемагати. Потім фінансування відключають, і вони затихають. Деякі вже зійшли з дистанції.
Полуничка• сегодня в 10:28
Ответ дляБлакитна устриця
’люди обычные мрут’
А кто не умирает? Лучше от ракеты, чем в больнице...
Какое мерзкое кощунство. Кому лучше? Что вы пишете? Ваши речи вам на плечи.
Лучше от старости, прожив свою жизнь.
А не задыхаясь под завалами, бо кому-то хочется играться в потужность.
Лучше от старости, прожив свою жизнь.
А у нас макарошки• сегодня в 10:28
Ответ дляГуби до вух
Та вообще)
Нехай Харків´яни захищають Харків, мешканці Сум, Запоріжжя і т.д свої міста, і ваші попки заодно, так? А якщо не захочуть, то війна в ваше місто прийде, що тоді будете казати?
Якраз мене вкурвлює те, що мої чоловік та син захищають. А ці бідненькі ховаються...
дамаАмстердама
• сегодня в 10:29
Ответ дляКусман Сиру
Можно пожалуйста ссылку на тему?
Полуничка• сегодня в 10:29
Ответ дляВишиванка
О, ботню выпустили на арену, чтобы вопила ’ да вы ничего не понимаете, то всё правильно’
Грушки-яблочки• сегодня в 10:31
Ответ длядамаАмстердама
Смотря где. Это касается только линии фронта +30 км от неё, в том же Николаеве такая жизнь как и до войны, они её не слышат
А до того, как освободили Херсон, какая жизнь там была?
Всё в Николаеве слышат, просто адаптировались
Анонимба• сегодня в 10:30
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
А у нас макарошки• сегодня в 10:31
Ответ дляКусман Сиру
Тобто не треба бути вдячною нашим захисникам? Бо їх не кинули на захист Херсону? Ви може не знаєте, та в армії виконуються накази.
Бадабум• сегодня в 10:31
Ответ дляВсе напваки
Автор, тут сидять домогосподарки, які до оборони не мають відношення.
Так само, як і автор, яка поняття не має, як побудована оборона, пише, що сказали написати...
Анонимба• сегодня в 10:32
Ответ дляНе зацілована
На то ж она и линия фронта. В Николаеве тише не потому что туда силы защиты направили а у Херсона отобрали, а просто они дальше от русни.
Від Очакова до Кінбурна по прямій 4 км. На Кінбурні русня.
Очаків в 40 хвилинах їзди від Миколаєва.
БлинчикБезСметанки• сегодня в 10:33
Ответ дляА у нас макарошки
Нечем гордиться
ФрекенБок• сегодня в 10:33
Ответ дляАнонимба
Ну давайте, автор, якщо ви такий великий стратег, розкажіть нам, як правильно організувати захист Херсону, при умові, що місто від рашистів відділяє лише Дніпро?
Через Дніпро запросто перелітає вся хрінь в вигляді копійчаних фпвішек, якими рашисти в прямому сенсі полюють на людей.
Херсон весь як в павутині в антидронових сітках, але зрозуміло, що дев´ятиповерхівки не накриєш, простір вище високих тополь не накриєш.
Плацдарм ми на Лівому березі створити не можемо, вже пробували. Проблема з логістикою.
Саме через це і рашисти не можуть перебратись на Правий берег.
Але рсзв і навіть іноді артою може дістати до Херсона((
Щодо кабів, бандеролей та всякого літючого гівна - ситуація по всьому Півдню однакова - летить і на Херсон, і на Миколаїв, і на Одесу.
Не чую оптимізму у голосі. П´ять років масштабної війни, а ми все ще у вкрай вразливому становищі і навіть трохи, повільно і поступово програємо?
ФрекенБок• сегодня в 10:35
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
нешановна ’потужниця’, Ви хочете сказати, що Вам немає за що дякувати ЗСУ?
Удалено администрацией...
Кусман Сиру• сегодня в 10:35
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Є.Заходу України.
Невгамовна Бу• сегодня в 10:36
Ответ дляА у нас макарошки
Не обращайте внимания на идиотов. Спасибо Вашим мужчинам!
Полуничка• сегодня в 10:36
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
Защищали бы так в своё время юго-восток )
Мурзилка• сегодня в 10:37
Автор, якщо я напишу, що в Сумах теж ппц... Дрони полюють в місті на людей і автівки. Каби за розкладом летять 4 рази на добу. І ще різної зброї куча. Невже вам від цього легше стане? Така ж сама ситуація і інших великих містах, що біля лінії фронту.
ФрекенБок• сегодня в 10:37
Ответ дляПолуничка
Лучше от старости, прожив свою жизнь.
Що робити, що робити, треба потерпіти. Партнери старші та мудріші, вони знають, як треба. І взагалі, не заважайте кварталу та прикортиним заробляти. Краще помовчіть, зачекайте осторонь
Непонятно• сегодня в 10:37
Ответ дляВсе напваки
Почекайте, скоро на арену вийде дружина воєнного, є тут така, розкаже як вам всім жити😃
Кусман Сиру• сегодня в 10:37
Ответ дляА у нас макарошки
Та дякуйте,я ж нікому не заважаю це робити.
Дівчина_твоїх_мрій• сегодня в 10:37
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...
БЦАшка• сегодня в 10:38
Ответ дляА у нас макарошки
Так и ты присоединись к ним и не будет времени на вкурвливания на советчице
ФрекенБок• сегодня в 10:38
Ответ дляА у нас макарошки
Уточніть, будь ласка, кого саме захищають насамперед, Квартал чи Партнерів? І як саме боронять? Що роблять?
Кусман Сиру• сегодня в 10:39
Ответ дляМурзилка
Суми повинні щиро подякувати за Курську операцію.
Кусман Сиру• сегодня в 10:40
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
шо Заходу України?
Дякувати є за що.Вони б все життя так дякували не переставали.
ФрекенБок• сегодня в 10:40
Ответ дляПолуничка
Давно не видно дівчини, яка мала якісь таємні знання, які вона черпала з особливих джерел, недоступних простим смертним.
Кусман Сиру• сегодня в 10:40
Ответ дляБЦАшка
К кому?
Мурзилка• сегодня в 10:40
Ответ дляКусман Сиру
Розгрібати і дякувати будемо окли війна скінчиться. Зараз просто задача номер 1 це вистояти.