КараПузовна• 20 января 2023
В кого ще до війни були придбані екскурсійні тури
вдалося вам повернути гроші, чи "заморозили´ до кінця війни.
МатьЧасть• 20 января 2023
Купила в табір дітям в Одессу заморозили.. всі питання будуть виріщувати після відміни воєнного стану
Выручалка• 20 января 2023
Ми в Чорну п´ятницю 2021 забронювали дуже вигідний тур в Грузію
Заморозили в у.о.,сказали-вирушите на ці гроші,коли війна закінчиться.
Авіа Bees,вони лише з України літають.
Друзі бронювали Скай Про,ті запропонували виліт з Варшави,бо Скай Ап літає і звідти.
Авіа Bees,вони лише з України літають.
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Не стартайм случайно?
Любавишна• 20 января 2023
У мене квитки у Скай апі були на Мадейру. Кошти на рахунку, вивести не можна. Полечу після війни
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляПесиКот
Не стартайм случайно?
Так, він. Ви також туди купили? Вам також заморозили та перенесли коли табір відкриється знову в Одессі
ВыФсеВрете• 20 января 2023
Ответ дляВыручалка
Авіа Bees,вони лише з України літають.
У нас тоже билеты в Грузию на март заморозились у Вис. Дали промокод до конца прошлого года. А теперь не знаю, что дальше.
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Використайте, або продайте з дисконтом, звісно якщо можна
Забыла что?• 20 января 2023
Ответ дляВыручалка
Авіа Bees,вони лише з України літають.
Скайп ап дуже дивна компанія. Ми місяць сиділи в Танзанії на початку війни, бо вони не хотіли нас еваюкувати. Всіх інші оператори вже давно забрали. Одні ми як ідиоти сиділи. Звичайно, за свій рахунок. Багато хто повернувся, купивши нові квитки у інших компаній, і Скайап і досі кошти не повертає. З ними більше ніколи і нікуди!!!
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Чи у Вас лише авіа квитки? Я подумала що тур
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Да. Я тоже купила.
Заморозили в грн.
Но мне предлагали доплатить до Болгарии или Испании, если мы хотим. Но ребенку всего 9 - я боюсь так далеко отпускать самого.
Но, боюсь, до окончания войны это будут копейки(
Заморозили в грн.
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляПесиКот
Да. Я тоже купила.
Заморозили в грн.
Так а Вам Болгарію по якій ціні пропонували? Не пам´ятаєте? Там була зі знижкою ціна та без, десь на 300 евро дорожче. І мені пропонували доплатити до вартості без знижки Вирішила, що без знижки то зовсім неадекватна ціна для Болгарії.. нам пообіцяли що ми зможемо в будь-яку зміну поїхати без доплати коли відкриється табір
ВыФсеВрете• 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Только авиа
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Не помню про болгарию, по испании цена была существенно дороже плюс перелет.
Про любую смену мне не говорили...
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляПесиКот
Про любую смену мне не говорили...
Ви не зрозуміли) мені пропонували Болгарію але по ціні на 300 евро дорожче ніж новому клієнту) тобто якщо б я погодилась перенести з доплатою на Болгарію, мені ціна вийшла би на 300 евро дорожче, ніж якщо б я просто купила путівку у НИХ же в табір стартам в Болгарії))
МатьЧасть• 20 января 2023
Тобто нова путівка в стайтайм в Болгарію в 2022 коштувала 800 евро, зі знижкою 550 евро, а мені пропонували перенести з доплатою але лише по ціні 800 евро)
ПесиКот• 20 января 2023
Ответ дляМатьЧасть
Да, не поняла
Ничего себе они охренели)
МатьЧасть• 20 января 2023
Ответ дляПесиКот
Да, не поняла
Ничего себе они охренели)
І я так подумала))
МатьЧасть• 30 января 2023
Ответ дляПесиКот
Да, не поняла
Ничего себе они охренели)
А що ви вирішили на цей рік? Я думаю що Грибівка знову ж таки не буде працювати. Будете переносити на Іспанію?