Анонимарик• 21 января 2023
Дівчата, підходять штори?
Чи треба білі? То не карниз якщо що. То газова труба, але будуть на ній висіти. Їх треба ще підшивати
Дама с заначкой• 21 января 2023
Я бы выбрала цветом под столешницу, пол.., а то белый сливается со стенами и не тот вид.
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Вот именно это растение в кашпо и плющ НЕ должны быть в доме - выбрасывайте
Я не забубонна, рослинки нехай ростуть
Ответ дляАнонимарик
А спитайте чого не можна? Що може бути
Техника безопасности . Где то дерните штору и тд. Труба на шве может лопнуть или на входе в котел, счетчик, вы и не увидите.
Вообще сделайте потолочный карниз.самый тонкий . Подниметься потолок и никакого риска , на трубу навешайте побрякушек тех что вы показали и все ок
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляAnnq
Ось з книги про дизайн. Можливо буде корисно.
Мені здається тканина така наче слизька, на цю кухню, враховуючи столешню і корпус меблів під дерево, а також плетену люстру підійшли б краще мішковини і мабуть не білого кольору бо буде як продовження білого фасаду кухні
Це 100% бабовна , як льон, ще просвітлює. Слизька то полієстр. От і мені хочеться або темнішу або білу зовсім.
АдеКВАтная• 21 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Свекруху
Ой там ) може автор розумніша і незаміжня))
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Мати рідна який брєд… штори на трубі, вазон на трубі , ще що туди вчепите? Я в шоці дизайнер з вас знатний)))))
Купіть карниз місця для нього там вистачить і нормально повісьте
А не поробили фіг зна що
Штори не подобаються як з секонд-хенду якась шмата (имхо)
А не поробили фіг зна що
То IKEA 100% бабовна
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляPmB
Расскажите как этот гас получился по потолку
А чому я маю розповідати? То не я її туда чепляла
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
А не поробили фіг зна що
Якщо я не сказала що це труба, ви б і не здогадались і не було « фіг зна шо» имхо
ПешитеБесАшипок• 21 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Чорні штори були б супер тільки не з такого матеріалу як ці
Ой...
С какого перепуга там черный цвет ок?
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
Дякую. Теж хотілось би під підлогу.
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляPmB
Дякую
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Два рази в розводе)
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляPmB
Может на пол тона, но обычно такие фото и есть . Кусок или поный рост’
Но в любом случае он лучше того что есть.
И аочему труба черная? К чему?
Я бы в античное золото покрасила
И аочему труба черная? К чему?
Я бы в античное золото покрасила
К стене , чорним ручкам, черным крісла , в мене нема золота))
Бавовна• 21 января 2023
В дизайне, как и в других сферах жизни, безопасность прежде всего.
Газовую трубу перекрасить в белый, чтобы не бросалась в глаза, снять с неё декор, кашпо и тд
Навесить карниз + шторы.
Анонимарик
• 21 января 2023
Ответ дляБавовна
Навесить карниз + шторы.
Поміркую