КинДза• 21 января 2023

Немає енергії, бо дуже багато роботи. Замкнутий круг

Я домогосподарка, маю підробіток в інтернеті.
Приготувала спагетті і лежу, пью друге латте.
Сил нема реально. Енергію пожирає список справ, які треба завершити. А сил завершити нема.
Купа невипраного одягу, бо світла надто мало і не встигаю.
Купа випраного і невипрасуваного.
В роботі, на Шафі безлад повний!
Через відключання не встигаю все відмічати. Потрібно все перевести на мову, перевірити всі наявності, зробити всі заміри. Всього 1000 оголошень
Дитина хворіла тиждень до канікул, і треба наздогнати всю програму, не тільки домашнє, а і класні роботи за 7-10 днів.
Багато чого можна робити без світла, але з дитиною, яка 1500 раз відволікає, запитує, показує, бере фарби, ляпає всюди.
В мене сили на нулі.
Хочу відпустку і перезагрузку, але не можу собі дозволити
Порадьте щось. Це реально все взяти і зробити. Правда?
Танцепесенная• 21 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Есть пятна, которые надо намыливать и замачивать. Машинка их не отстирает, тем более детское.
Для этого есть нормальные пятновыводители и порошки. А не руки с мылом

Братья Капли• 21 января 2023
Ответ дляТанцепесенная
А какие это нормальные порошки?
Пятновыводители как раз вручную и наносятся, на места, где пятна, а не на все белье по-лентяйски.
Мій не такий• 21 января 2023
Ответ дляМайструю крила
Бо по техніці безпеки не можна вмикати машинку, коли в ванній люди, думала всі знають
Не у всех стиралки в ванной
Танцепесенная• 21 января 2023
Ответ дляБратья Капли
А какие это нормальные порошки?
Пятновыводитель - это попшикать, а не мылить постоянно и замачивать. Порошок - хотя бы кислородный, если всегда такой свинарник с одеждой
Мій не такий• 21 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Тю, голубцы за час сделать можно.
Ніяк за час. Заарити рис. В мене басматі. Перекрутити мясо. Піджарити цибулю, моркву. Попарити капусту. Потім почекати поки вихолоне і закрутити голубці.
Але в мене такий подвиг раз в році. Бо хочу своїх. Покупні не такі, і в Галі і в балабениках не смачні
Грабля• 21 января 2023
Ответ дляКинДза
Дитина 2 клас. Вона там понаписує..
А ви сидите разом над домашкою? Я за те, щоб дитя робило саме, а мама перевірила. Зараз з цією дистанційкою я бачу, що рівень самоорганізації у дитини наближається до того, що я мала аж на першому курсі універу)) хоча я все одно вважаю, що шалопай. Теж 2 клас. Уроки це його зона відповідальності. Якщо зробив ’на отвалі’, то робить додаткове завдання, щоб вдосконалити навички. Не хочеш додатково - зроби з першого разу нормально. Є, звичайно, прогалини, які не може зрозуміти, то поясню додатково.
Кудряшка Сью• 21 января 2023
Напишіть максимально чіткий та роздрібний список того, що треба зробити (великі справи розбити на маленькі завдання), заводите таймер на 15 хвилин і робите будь-що зі списку (або починаєте робити принаймні, що встигнете, то встигнете). Потім 15 хвилин паузи. І так підходами. Побачите, що справа зрушила і з‘явиться більше мотивації.