Три роки качали гроші по гінекології різними аналізами і лікуваннями пішла по рекомендації до лікаря сказали здорова. Лікувала спину викинула тис 25 ефект крім спини болить ще й шия і грудний відділ, а раніше тільки поясниця. Не думала взагалі про це до 25 років, тепер потрібні лікарі досвідчені…як знайти лікаря щоб хоча б потрачені кошти були не на вітер?
Не танцую- но пою• 21 января 2023
Для меня это тоже загадка, причем ходила много по рекомендациям, а врачей нормальных так и нет(
Красота неземная• 21 января 2023
О да, врачи это загадочные создания, могу долго рассказывать и боюсь считать сколько я потратила на обследования и лекарства.
В конечном итоге массажист, остеопат, 1 анализ и лекарство за 50 грн меня вернули к жизни.
А терапевт, невролог и хирург отправляли пить валерьянку или к психиатру
Пацелуйнитуда• 21 января 2023
случайно нашла своего эндокринолога и гинеколога в КСМ в Запорожье
хотя сама из Чернигова и ко всем там за 15 лет переходила безрезультатно
теперь хоть чувствую себя хорошо и здоровье пришло в норму
ПМСница• 21 января 2023
Я читаю багато відгуків. Так я знайшла свого гінеколога, ендокринолога і наче вже знайшла невропатолога, але у неї була тільки раз, поглянемо через кілька прийомів. Але вона перша, хто вислухав про мої ПА і виписала ліки, а не сказала пити валер´янку, не морочити собі голову, бо молода, здорова і типу нема чим тобі зайнятись.
Не жена• 21 января 2023
Медицину уничтожили, врача найти реально сложно. Из советов- спросить хорошего врпча другой специальности, пусть посоветует
Сливочная пенка• 21 января 2023
Я їх не шукаю. Не хожу просто по лікарям. Стоматолог є один, на роки і сімейний, все. На хвороби не звертаю уваги.
АБВГДэшница• 21 января 2023
Искать по советам не всегда эффективно. Одни любят докторов которые лечат, а другие которые говорят здоровы.
Ответ дляПМСница
От мені те саме говорять молода і т д, а спина болить і це заважає нормально жити. Вирішила сама пройти мрт і від результату вже дивитися.
Ответ дляСливочная пенка
От я зі спиною так рік уже а болить же(
Ответ дляПМСница
Вона мала б вас до психіатра направити. Тому що ПА не лікуються тільки препаратами.
ПМСница• 21 января 2023
Ответ дляTammy21
А ви лікар і знаєте які ще симптоми у мене окрім ПА і як саме ПА у мене проявляються?
Директор Пляжа• 21 января 2023
О, моя тема. Наші лікарі то просто жах. Нормальних - майже нема. Ті які реально допомогли - стоматолог, хіріруг який видалив апендікс. Все інше саме пройшло, або звикла.
Директор Пляжа• 21 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Одна з причин чому я боюсь народжувати, це наша медицина(((
Я одну дитину через те народила. Бо починається - вакцини, соплі які лікують на грн 500, антибіотки мішками, не дуже розумні педіатри. І добре як дитинка здорова. А якщо часто хворіє?
Ответ дляПМСница
Я не лікар.
Це не заважає мені знати, що ПА не лікують препаратами, ними лише знімають симптоми, не зважаючи на їх рівень та індивідуальні прояви.
Я на вас не нападаю. Бажаю знайти дійсно нормального спеціаліста, який допоможе назавжди позбутися ПА.
Гореотума• 21 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
К гинекологу тоже не ходите?
Ответ дляГореотума
Стоматолога, гинеколога, гастроэнтеролога - нашла)))
Скільки років пройшло?
Ответ дляКрасота неземная
Подскажите пожалуйста контакты остеопата и массажиста.
И какое такое лекарство ?)))
Гореотума• 21 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Скільки років пройшло?
стоматолог років 10 один, гінеколог - 3 роки, гастроентеролога тільки рік як знайшла, мені 39
Ответ дляlinamark
И какое такое лекарство ?)))
И мне)
Ответ дляГореотума
Значить якщо мені 27 то ще довго прийдеться шукати ну гінеколога наче знайшла)
Гореотума• 21 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
може пощастить))
Ответ дляГореотума
може пощастить))
Помітила що багато лікарів виїхали за кордон.
Красота неземная• 21 января 2023
Ответ дляlinamark
И какое такое лекарство ?)))
Вы в каком городе?
Мамзелькин• 21 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
От я зі спиною так рік уже а болить же(
А ви робите якісь вправи?