Бывшая блондинка• 21 января 2023
Безпліддя і вагітність)) поділимось історіями)
Дівчата, в кого було безпліддя, як довго ви лікувалися? І через який час у вас вийшло завагітніти? І в скільки років вам поставили діагноз)
Давайте поділимось добрими історіями😌
Мені 24. Лікувалася з 18 років. В 22 поставили безпліддя. Зараз мені 24. 2 роки нічого не виходить. Зараз чоловік на війні.
Але я лікуюсь і зараз. Наче все потихеньку йде на лад) надіюсь на відпустку чоловіка і що все у нас вийде) якщо ні, то після війни на еко)
Давайте поділимось добрими історіями😌
Малая еще та• 21 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Лікар теж дає добро на самостійну , пробувати 6 місяців, бо я ще і після кок . Але ж я дома одна. Але так, після війни то поїду.
Доречі, перша вагітність в мене настала саме після кок
nabludatel• 21 января 2023
У мене є кілька знайомих, які довго не могли завагітніти з різних причин. У однієї пари були проблеми за чоловічим фактором. Та пара розвелася (не через безпліддя) і жінка народила в іншому шлюбі. Усі інші пари стали батьками лише після 1, а більшість після кількох ЕКЗ. Моє спостереження: якщо лікування не дає ефекту протягом 1-2 років - далі треба йти на екз, бо втрачається час. Є знайома пара, де спочатку лікувалася жінка довго, а потім і чоловік теж почав, бо з віком почалися проблеми.
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляМалая еще та
Ну оце як раз я теж надіюсь на це. Але труби можуть підвести. ..
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляnabludatel
Дякую що відгукнулися. Теж відправляють на екз через 6 місяців, якщо нічого не вийде. Одразу поїду як тільки війна закінчиться)
Кыся-брыся• 21 января 2023
У подруги проблемы были, 4 года не могла. Пару раз зачиналось, но срыв на первой неделе задержки.
В 27 стала реально рассматривать ЭКО.
Но потом нашла врача, который установил, что дело в тромбофилии. В итоге она выносила на уколах беременность, меньше, чем через год опять забеременела, уже случайно.
Разница полтора года .
В 27 стала реально рассматривать ЭКО.
Разница полтора года .
Малая еще та• 21 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Бажаю, щоб все вийшло з першої спроби 💐
Кыся-брыся• 21 января 2023
Ответ дляПушАпница
Не теряйте время, идите на эко
В 24?
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
КвартираЧья• 21 января 2023
Вышла замуж . Поставили бесплодие.
Лечилась и у мужа проблемы были.
Через 13 лет забили на это все.
А через 3 года две полосочки.....
Сын родился. Так что все в руках Божиих.
Лечилась и у мужа проблемы были.
Через 13 лет забили на это все.
А через 3 года две полосочки.....
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляКыся-брыся
В 24?
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
Так. Це звичайно. Це не обговорюється стосовно чоловіка) а то так написали :’ Можна хоть мужа дождаться ’😁😁😁😁😁
Матрёна• 21 января 2023
8 лет бесплодия. ЭКО ИКСИ и в 32 я родила первого. Когда ему было полтора года забеременела сама.
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вышла замуж . Поставили бесплодие.
Лечилась и у мужа проблемы были.
Через 13 лет забили на это все.
А через 3 года две полосочки.....
Лечилась и у мужа проблемы были.
Через 13 лет забили на это все.
А через 3 года две полосочки.....
Дякую за свій приклад. Добре що у вас вже син❤. Так довго ви чекали на нього...
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляМатрёна
Добре що у вам все вийшло) а який у вас фактор був безпліддя?
ПушАпница• 21 января 2023
Ответ дляКыся-брыся
В 24?
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
Времени ещё - вагон.
Можно хоть мужа с войны дождаться.
При чем тут возраст, речь о диагнозе
Спрошу_ка_я_у_мужа• 21 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
В мене трубний фактор. Робили лапару. Але потім метросальпінографію, і вони - одна ниткообразна. Інша розширена ((вона ніяка, після гідроса). Підозри на полікістоз. Спаєчний процес в органах малого тазу. Аденоміоз я вже і не рахую.
Скоро їду аналізи ще здавати. Там дізнаюсь що і як) що чекає далі)
В мене полікістоз. Лікувала 5 років. Після лапароскопії завагітніла. Народила донечку. Через три роки народила другу доньку без лікування. Бажаю Вам всього найкращого. Ніколи не втрачайте віру. Прийде час і ви будете пити чай на кухні, а в кімнаті буде спати ваше маленьке чудо.
Бывшая блондинка
• 21 января 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Дякую за свій приклад) здоровя вам і вашим донечкам)
Самая СоветЧиваЯ• 21 января 2023
История брата- со службьі в армии привез невестку. 17 лет без детей. Лечились- не лечились-разошлись- помирились-забили- лечились- плюнули и тд по кругу. В 40 родилась Танечка просто так. Все у вас будет, расслабтесь
Спрошу_ка_я_у_мужа• 21 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Дякую
. Зараз дівчаткам 10 років і 7 років.
Полікістоз в мене є. Місячних регулярних немає. З цим діагнозом так і живу. Але я дуже щаслива, що маю дітей.
. Зараз дівчаткам 10 років і 7 років. Полікістоз в мене є. Місячних регулярних немає. З цим діагнозом так і живу. Але я дуже щаслива, що маю дітей.
Самая СоветЧиваЯ• 21 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
С 2 мя искусственньіми подруга забеременела со 2 цикла.
Чебуравлик• 21 января 2023
Моя подруга - з 19 років спроби завагітніти (один чоловік все життя), в 40 вирішили, що все, нічого не допомагало, ніякі лікування, перепробували і обстежили що могли. Переїхали в іншу країну і в 43 народила гарну дівчинку (без еко, сама завагітніла)
Матрёна• 22 января 2023
Ответ дляБывшая блондинка
неизвестный