Штора с кисточкой• 21 января 2023
Який електрочайник найбезпечніший з екологічних міркувань?
Не хочу пластмасових деталей, що піддаються нагріву зсередини.
Краще скло, сталь чи керамічний електрочайник?
Смурфик• 21 января 2023
Краще гарного бренду, бажано щоб робили в ЕС . Сталь Китай і Євросоюз різниця колосальна . Стандарти відрізняються . Мені подобається сталь .
ОноВамнадо• 21 января 2023
У меня iCook Електричний чайник з цифровим сенсорним контролем температури.
Пластик с водой не контактирует. Выбранную температуру держит как термос.
Простоваля• 21 января 2023
В нас ксяомі, вже 2 роки, задоволена, довго тримає воду теплою, дуже дизайн подобається